Urząd Skarbowy Staszów – US w Staszowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Skarbowy Staszów – US w Staszowie

Urząd Skarbowy Staszów godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Staszowie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Staszowie telefon.

Urząd Skarbowy Staszów kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Staszowie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Staszów kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Staszowie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Staszów kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Staszowie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Staszowie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Staszowie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Staszów to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Staszów

Adres: ul. Oględowska 12, 28-200 Staszów

Telefon: 15 86 46 700,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Staszów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Staszowie

Urząd Skarbowy w Staszowie jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Staszowie należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Staszowie podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Staszów druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Staszów posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Staszowie, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Staszów

Liczba wyświetleń: 524Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS