Urząd Pracy Staszów

Urząd Pracy Staszów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Pracy Staszów

Urząd Pracy Staszów oferty pracy. Kursy w Powiatowym Urzędzie Pracy. Staże w PUP Staszów. Telefony kontaktowe urzędu.

PUP Staszów oferty pracy

Celem Urzędu Pracy w Staszowie jest pomoc bezrobotnym w znalezieniu pracy. Instytucja ta gromadzi oferty oraz informacje na temat wolnych stanowisk od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Urząd Pracy Staszów oferty pracy publikuje na swojej stronie internetowej, dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać wolne stanowiska zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i wymaganiami. Dostępne stanowiska nie muszą znajdować się w Staszowie. Poszukujący zatrudnienia ma swobodę wyboru, ofert pracy można szukać także w wybranej części Polski. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie dla osób poszukujących pracy, PUP Staszów umożliwia również sortowanie i filtrowanie ofert pracy według wybranych kryteriów. Publikowane oferty pracy PUP Staszów są możliwe do przefiltrowania według wielu kategorii. Istnieje możliwość wybrania jedynie tych ogłoszeń których godziny pracy czy stawka wynagrodzenia są odpowiednie dla bezrobotnego. Dodatkowo PUP Staszów oferty pracy udostępnia stacjonarnie dla osób preferujących stacjonarne wizyty w instytucji.

PUP Staszów kursy

Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez Urząd Pracy w Staszowie jest przeprowadzana na wiele sposobów. Jednym z nich jest organizacja bezpłatnych szkoleń i kursów. Szkolenia organizowane przez Urząd Pracy w Staszowie są przeznaczone dla zarejestrowanych jako osoba bezrobotna. Po ukończonym kursie czy szkoleniu informacje na ten temat można umieścić w CV. Głównym celem organizacji szkoleń w PUP Staszów jest podnoszenie kwalifikacji bezrobotnych.

Urząd Pracy Staszów staże

Staże z Urzędu Pracy Staszów również mają na celu aktywizację zawodową osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Organizowane przez PUP Staszów staże są idealną rozwiązaniem dla osób młodych.  Podczas trwania stażu interesant zdobywa potrzebne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe.

Chcąc odbyć staż z PUP w Staszów można skorzystać z ofert publikowanych na stronie, jednak istnieje również możliwość osobistego ustalenia z pracodawcą chęci odbycia stażu.

Urząd Pracy Staszów kontakt

Powiatowy Urząd Pracy Staszów mieści się przy ulicy Szkolna 4; 28-200 Staszów. Pod tym adresem interesanci mogą zrealizować potrzebne formalności. Jeżeli chodzi o kontakt z PUP Staszów urzędnicy realizują go z wykorzystaniem poczty elektronicznej, ale korespondencja powinna zawierać co najmniej imię i nazwisko nadawcy, pełen adres i nazwę przedmiotu sprawy. Dodatkowo Urząd Pracy Staszów kontakt prowadzi również telefonicznie. 

Dane teleadresowe:

Szkolna 4
28-200 Staszów

Telefon: 15 864 38 85
FAX: 15 864 25 06
e-mail: [email protected]

Wykorzystując pocztę elektroniczną jako metoda kontaktu z Urzędem Pracy w Zakopanem należy pamiętać o elementach które musi zawierać wiadomość:

imię, nazwisko, adres nadawcy
temat wiadomości
Jeżeli któregoś z elementów zabraknie, pracownicy PUP Staszów nie są zobowiązani do obsługi zapytania.

Urząd Pracy Staszów godziny otwarcia

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00

Przyjmowanie interesantów:
poniedziałek-piątek 8:30 - 14:30

Liczba wyświetleń: 1172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS