Urząd Skarbowy Strzelin – US w Strzelinie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Strzelinie? Aktualny adres US Strzelin, kontakt. Urząd Skarbowy w Strzelinie godziny otwarcia, telefony.

Kontakt Urząd Skarbowy Strzelin

Adres: ul. Bolka I Świdnickiego 14, 57-100 Strzelin

Telefon: 71 3927 286,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Strzelin

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Strzelinie

Placówka Urzędu Skarbowego w Strzelinie funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Strzelinie jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Strzelin przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Strzelin obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Strzelin kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Strzelinie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Strzelinie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Strzelin kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Strzelinie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Strzelinie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Strzelin godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Strzelinie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Strzelin rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Urząd Skarbowy Strzelin zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Strzelinie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Strzelin przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Strzelin zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Strzelin

Liczba wyświetleń: 75Wyszukaj dodatkowe informacje: