Urząd Skarbowy Strzyżów – US w Strzyżowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Strzyżów – US w Strzyżowie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Strzyżowie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Strzyżów godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Strzyżowie

Urząd Skarbowy Strzyżów kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Strzyżów jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Strzyżów kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Strzyżowie jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Strzyżowie obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Strzyżowie

Urząd Skarbowy Strzyżów godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Strzyżowie przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Strzyżowie. 

Kontakt Urząd Skarbowy Strzyżów

Adres: ul. Daszyńskiego 6, 38-100 Strzyżów

Telefon: 17 27 68 500, 17 2761059

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Strzyżów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Strzyżowie

Instytucja Urząd Skarbowy Strzyżów jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Strzyżowie ta jest dostępna dla mieszkańców Strzyżowa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Strzyżów jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Strzyżów zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Strzyżów przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Strzyżowie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Strzyżów

Liczba wyświetleń: 433Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS