Urząd Skarbowy Świdnica

Urząd Skarbowy Świdnica

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Skarbowy Świdnica

Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Świdnicy, PCC-3, e-Deklaracje. Urząd SKabrowy Świdnica numery kont. Urząd Skarbowy Świdnica telefony, kontakt, godziny.

Urząd Skarbowy Świdnica rozliczenie PIT

Rozrachunek podatku PIT w Urzędzie Skarbowym w Świdnicy jest możliwe jedynie dla niektórych podatników. W instytucji Urząd Skarbowy Świdnica rozliczenie PIT musi zostać złożone w instytucji we wcześniej wyznaczonym terminie. Dodatkowe pytania związane z kwestią podatku PIT można skierować do pracowników instytucji. W oddziale KAS – Świdnica Urząd Skarbowy – dla interesantów dostępni są wyspecjalizowani pracownicy. Wszelkie pytania można skierować do BOK Urzędu Skarbowego w Świdnicy. Należy również Urząd Skarbowy Świdnica konto PIT dla każdego podatnika generuje poprzez specjalny system. Ta funkcja została wprowadzona w 2020 roku. 

Urząd Skarbowy Świdnica e-Deklaracje

E-Deklaracje to rządowy system online stworzony w celu szybszego rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Osoby korzystające z tej metody mogą w łatwy sposób przesłać rozliczenia podatkowe online. Oczywiście Urząd Skarbowy Świdnica e-Deklaracje przesyłane przez podatników obsługuje. Warto korzystać z e-Deklaracji, pozwala to zaoszczędzić czas, a także jest dużym ułatwieniem dla petenta. Warto wiedzieć, że w instytucji Urząd Skarbowy Świdnica e-Deklaracje można przesyłać całodobowo. Pliki sprawdzane są przez pracowników w godzinach otwarcia, jednak petent ma możliwość skorzysta

PCC-3 w Urzędzie Skarbowym w Świdnicy

Podatek od czynności cywilnoprawnych PCC w tym podatek o zakupu samochodu PCC-3 Urząd Skarbowy Świdnica rozlicza na jednym rachunku bankowym. Dodatkowe pytania dotyczące PCC-3 można skierować do pracowników obsługujących sprawy z tego zakresu. Pomoc dostępna pod numerem 74 856 14 45 oraz 74 856 14 46. Urząd Skarbowy Świdnica numer konta PCC-3 udostępnia wszystkim osobom zainteresowanym.

Urząd Skarbowy Świdnica telefony

Poza centralą telefoniczną w Urzędzie Skarbowym w Świdnicy funkcjonują telefony kontaktowe do każdego stanowiska przy którym obsługiwani są interesanci. Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z odpowiednim wydziałem. Pozwoli to na szybsze uzyskanie odpowiedzi na pytania. Urząd Skarbowy Świdnica kontakt telefoniczny z interesantami realizuje z kilku numerów. Pełna lista telefonów w Urzędzie Skarbowym Świdnica znajduje się w poniżej. Należy pamiętać, że Urząd Skarbowy Świdnica telefony obsługuje w godzinach otwarcia, usługa nie jest dostępna całodobowo.

Urząd Skarbowy w Świdnicy kontakt

Urząd Skarbowy w Świdnicy jest instytucją publiczną, która wykonuje swoje zadania na podstawie ustawy o finansach publicznych i rachunkowości oraz innych przepisów.
Aby skontaktować się z pracownikami Urzędu Skarbowego w Świdnicy, można skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Aktualnie jednym z najszybszych sposobów skontaktowania się z Urzędem Skarbowym w Świdnicy jest kontakt telefoniczny. Warto wiedzieć, że w Urzędzie Skarbowym w Świdnicy funkcjonuje centrala telefoniczna, a także każde ze stanowisk, do których mogą zgłaszać się osoby, obsługuje połączenia telefoniczne. Urząd Skarbowy w Świdnicy kontakt prowadzi również za pomocą poczty elektronicznej. Wszyscy podatnicy, którzy rozliczają się w Urzędzie Skarbowym, mogą przesyłać dodatkowe pytania na adres e-mail instytucji.

Adres: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1-3, 58-100 Świdnica
Centrala: 74 856 14 00 
Fax: 74 856 14 90
E-mail: [email protected] 

Urząd Skarbowy Świdnica kontakt mailowy z petentami prowadzi w przypadku gdy wysłana przez nich wiadomość została podpisana imieniem, nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Dodatkową kwestią o której muszą pamiętać nadawcy maili do Urzędu Skarbowego w Świdnicy jest temat wiadomości. Brak któregokolwiek z elementów umożliwia pracownikom US Świdnica zignorowanie wiadomości. Wynika to z faktu, iż anonimowe wiadomości nie są obsługiwane.

Urząd Skarbowy Świdnica godziny otwarcia

Dla wygody klientów Urząd Skarbowy Świdnica jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Jeśli jednak ze względu na pracę lub inne zobowiązania ktoś nie ma możliwości stawić się osobiście w placówce w tradycyjnych godzinach, Urząd Skarbowy Świdnica godziny otwarcia wydłużył w poniedziałki.

Przed osobistą wizytą w instytucji, zaleca się rezerwację terminu telefonicznie.

Telefon: 74 667 59 10, 74 667 59 11

Liczba wyświetleń: 1111Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS