Urząd Skarbowy Świnoujście – US w Świnoujściu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Skarbowy Świnoujście – US w Świnoujściu

Urząd Skarbowy Świnoujście kontakt, godziny otwarcia, numer konta. Jakie sprawy można załatwić w Urzędzie Skarbowym w Świnoujściu? US Świnoujście telefon, adres.

Urząd Skarbowy Świnoujście kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Świnoujściu jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Świnoujście. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Świnoujście kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Świnoujściu. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Świnoujściu

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Świnoujściu są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Świnoujście muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Świnoujście godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Świnoujście

Adres: ul. Pułaskiego 7, 72-600 Świnoujście

Telefon: (91) 322 02 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Świnoujście:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Świnoujściu

Instytucja Urząd Skarbowy Świnoujście jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Świnoujściu ta jest dostępna dla mieszkańców Świnoujścia, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Świnoujście jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Świnoujście druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Świnoujście posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Świnoujściu, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Świnoujście

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS