Urząd Miasta Świnoujście

Urząd Miasta Świnoujście

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Świnoujście

Urząd Miasta Świnoujście godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Miasta w Świnoujściu wydział spraw obywatelskich, dowody osobiste.

Urząd Miasta Świnoujście kontakt

Urząd Miasta Świnoujście kontakt zdalny z interesantem umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także numery telefonu. Interesanci, którzy posiadają pilną sprawę wymagającą natychmiastowej odpowiedzi, powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może trwać do kilku godzin, a nawet dni. Warto pamiętać, że zdalny kontakt z Urzędem Miasta w Świnoujściu jest możliwy wyłącznie w czasie godzin jego otwarcia.

Urząd Miasta Świnoujście numery telefonu:

 • Wydział komunikacji: 91 327 86 88, 91 321 20 55
 • Wydział spraw obywatelskich: 91 327 85 88
 • Miejski rzecznik konsumentów: 91 327 86 71
 • Wydział promocji, turystyki, kultury i sportu: 91 322 49 99
 • Punkt paszportowy: 91 327 86 97
 • Podatki i Opłaty Lokalne: 91 327 86 80
 • Urbanistyka i Architektura: 91 321 31 02
 • Ewidencja i Obrót Nieruchomościami: 91 327 86 76
 • Ochrona Środowiska: 91 327 86 79

Urząd Miasta Świnoujście adres e-mail: [email protected]
Urząd Miasta Świnoujście adres: ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście

Urząd Miasta Świnoujście godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Miasta Świnoujście godziny otwarcia posiadana adekwatne do godzin przyjmowania interesantów. Urząd Miasta w Świnoujściu jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. W weekendy instytucja jest zamknięta. W przypadku planowania osobistej wizyty w Urzędzie warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu na daną godzinę w celu uniknięcia niechcianej kolejki.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00-15:00
Wtorek: 7:00-15:00
Środa: 7:00-15:00
Czwartek: 7:00-15:00
Piątek: 7:00-15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Świnoujście dowody osobiste

Interesanci, którzy chcą wyrobić dowód osobisty, mogą to zrobić w Urzędzie Miasta Świnoujście. W tym celu należy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty wraz z jedną kolorową fotografią o wymiarach 35 mm x 45 mm oraz złożyć je w Urzędzie podczas osobistej wizyty. W przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia, wniosek o wydanie dowodu osobistego można złożyć w formie elektronicznej. Urząd Miasta Świnoujście dowody osobiste wydaje w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Świnoujście

Urząd Miasta Świnoujście jest jednostką organizacyjną gminy. Jest on podzielony na wydziały, gdzie każdy z nich zajmuje się inną kategorią spraw do załatwienia. W instytucji Urząd Miasta Świnoujście wydział spraw obywatelskich zajmuje się między innymi wydawaniem dowodów osobistych, prowadzeniem ewidencji ludności oraz sprawami, które dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej. Istniejący w Urząd Miasta Świnoujście wydział komunikacji realizuje zadania związane z rejestracją pojazdów, wydawaniem tablic rejestracyjnych, wydawaniem licencji na wykonywanie odpłatnych przewozów, a także kontrolą ośrodków prowadzących szkolenia dla kierowców. Urząd Miasta Świnoujście przetargi prowadzi dotyczące między innymi nieruchomości. Są one udostępniane na stronie internetowej. Każda osoba mająca dostęp do internetu posiada do nich wgląd. W przypadku prowadzenia rekrutacji na stanowiska do poszczególnych wydziałów Urząd Miasta Świnoujście oferty pracy udostępnia na stronie internetowej.

Urząd Miasta Świnoujście druki

Wszystkie dostępne w instytucji Urząd Miasta Świnoujście druki do pobrania są dostępne na stronie internetowej. Można je pobrać, wydrukować oraz uzupełnione złożyć w Urzędzie Miasta w Świnoujściu. Istnieje również możliwość wydrukowania uzupełnionych już na komputerze formularzy dostępnych w pliku ‘Uzupełnij i Wydrukuj’.

Liczba wyświetleń: 2683Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS