Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne – US w Ustrzykach Dolnych

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podkarpackie

Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne – US w Ustrzykach Dolnych

Numery kont Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Ustrzykach Dolnych – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych.

Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne

Adres: ul. Mikołaja Kopernika 1, 38-700 Ustrzyki Dolne

Telefon: 13 465 71 00, 13 461 21 43

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Ustrzykach Dolnych

Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Ustrzykach Dolnych Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Ustrzyki Dolne Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne numer konta

Aby opłacić swoje należności podatkowe, należy skorzystać z indywidualnych numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych. Te numery kont są dostępne na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych, wraz z odpowiednimi dopiskami, które pozwolą na uporządkowanie formalności. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie opłaty należy przesyłać na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Ustrzyki Dolne

Liczba wyświetleń: 350Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS