Urząd Skarbowy Włodawa – US w Włodawie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubelskie

Urząd Skarbowy Włodawa – US w Włodawie

Urząd Skarbowy Włodawa godziny otwarcia, e-mail, kontakt, numer telefonu, numer konta. Urząd Skarbowy w Włodawie druki do pobrania, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Włodawa kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z US Włodawa jest wykorzystanie udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Obecnie Urząd Skarbowy Włodawa kontakt drogą elektroniczną obsługuje w przypadku gdy wiadomość mailowa zawiera temat, a także dane nadawcy – imię, nazwisko, adres.

Dodatkowym sposobem na uzyskanie kontakt z Urzędem Skarbowym w Włodawie jest połączenie telefoniczne. Podany numer kontaktowy jest obsługiwany przez pracowników centrali. Numer Urzędu Skarbowego w Włodawie obsługiwany jest w godzinach działania placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Włodawie

Urząd Skarbowy Włodawa godziny otwarcia ustalił indywidualnie zgodnie z potrzebami petentów. Warto poznać harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Włodawie przed osobistą wizytą w instytucji. Dodatkowo należy pamiętać o wymogu rezerwacji wizyt stacjonarnych w US w Włodawie. 

Kontakt Urząd Skarbowy Włodawa

Adres: ul. Rynek 9, 22-200 Włodawa

Telefon: 82 572 44 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Włodawa:

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-piątek: 7:30-14:30

Urząd Skarbowy w Włodawie

Urząd Skarbowy w Włodawie jest odpowiedzialny za zbieranie podatków oraz innych opłat publicznych. Do zadań Urzędu Skarbowego w Włodawie zalicza się również przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie porad podatkowych oraz rozpatrywanie skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Włodawa Urząd Skarbowy jest odpowiednim miejscem do uiszczenia opłat i podatków. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Włodawie dostępny jest na stronie placówki.

Urząd Skarbowy Włodawa zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Włodawa przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Włodawie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Włodawa

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS