Urząd Skarbowy Złotów – US w Złotowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Skarbowy Złotów – US w Złotowie

Urząd Skarbowy w Złotowie godziny otwarcia. Urząd Skarbowy Złotów kontakt dla podatników – telefon, e-mail. Zwrot podatku Urząd Skarbowy Złotów.

Urząd Skarbowy Złotów kontakt

Bezpośredni kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Złotowie jest możliwy między innymi przez telefon. Ten kanał kontaktu gwarantuje najszybsze uzyskanie wsparcia. Oczywiście Urząd Skarbowy Złotów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Złotowie jest sprawdzana regularnie, jednak czas na uzyskanie odpowiedzi jest minimalnie dłuższy w porównaniu do kontaktu drogą telefoniczną.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Złotowie

Obecnie Urząd Skarbowy Złotów godziny otwarcia placówki dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Złotowie warto zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Trzeba również pamiętać o wymogu rezerwacji wizyty. Urząd Skarbowy Złotów rezerwacje obsługuje telefonicznie oraz online. W podanych godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego w Złotowie prowadzona jest zarówno stacjonarna, jak i telefoniczna obsługa klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Złotów

Adres: al. Piasta 25, 77-400 Złotów

Telefon: 67 26 35 420, 67 26 35 421

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Złotów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Złotowie

Instytucją jaką odpowiada za pobieranie podatków w Złotowie jest Urząd Skarbowy Złotów. Jako iż w Polsce Urzędu Skarbowe posiadają konkretne zasięgi terytorialne, również Urząd Skarbowy Złotów obsługuje petentów zamieszkujących dany obszar. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Złotowie został ustalony przez naczelnika.

W mieście Złotów Urząd Skarbowy składa się z działów, referatów, a także jedno i wieloosobowych stanowisk. Zatrudnieni w Urzędzie Skarbowym w Złotowie dokładają wszelkich starań aby pomóc podatnikom w realizacji formalności.

Urząd Skarbowy Złotów zwrot podatku

Zwrot nadpłaty podatku Urząd Skarbowy Złotów wypłaca podatnikom w zależności od sposobu złożenia deklaracji podatkowej. Osoby które zdecydowały się na tradycyjną formę przekazania dokumentów mogą spodziewać się, że Urząd Skarbowy Złotów zwrot podatku prześle w terminie do 3 miesięcy. W przypadku gdy petent złożył deklaracje online Urząd Skarbowy w Złotowie zwrot podatku prześle w ciągu 45 dni.

Mapa Urząd Skarbowy Złotów

Liczba wyświetleń: 395Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS