Urząd Miasta Złotów

Urząd Miasta Złotów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Złotów

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Złotowie, harmonogram pracy. Urząd Miasta Złotów kontakt dla petentów, telefon, adres.

Złotów Urząd Miasta kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Złotowie, petenci mają do wyboru kilka możliwości. Istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego pod podany numer telefonu. Dodatkowo Urząd Miasta Złotów kontakt prowadzi poprzez pocztę e-mail. Aby zadzwonić do Urzędu Miasta w Złotowie, wystarczy wybrać numer 67 263 26 40. Warto pamiętać, że godziny w jakich połączenie może zostać zrealizowane są tożsame z godzinami urzędowania Urzędu Miasta Złotów.

Interesanci którzy preferują osobiste załatwienie sprawy, mogą zgłosić się do budynku urzędu i zostać obsłużonym przez pracownika instytucji. Warto wcześniej sprawdzić harmonogram pracy. Urząd Miasta Złotów godziny otwarcia udostępnił online zainteresowanym. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta w Złotowie oferuje również możliwość załatwienia spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przez platformę e-PUAP.

Adres: Al. Piasta 1, 77-400 Złotów
Telefon: 67 263 26 40
Faks: 67 265 00 25
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Złotów godziny otwarcia

Godziny obsługi petentów w Urzędzie Miasta w Złotowie od wtorku do piątku pozostają niezmienne. W te dni instytucja działa w godzinach 8:00-14:00. Poniedziałek jest dniem w którym Urząd Miasta Złotów godziny otwarcia wydłużył do 16:00.

Poniedziałek 8:00-16:00
Od wtorku do piątku 8:00-14:00

Liczba wyświetleń: 946Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS