Urząd Skarbowy Żnin – US w Żninie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Żnin – US w Żninie

Kontakt z Urzędem Skarbowym w Żninie – telefon, numer. Urząd Skarbowy Żnin godziny otwarcia, rezerwacje wizyt. Aktualny adres Urzędu Skarbowego w Żninie

Urząd Skarbowy Żnin kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Żninie petenci mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie Urząd Skarbowy Żnin kontakt prowadzi telefonicznie. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym placówki.

Dodatkowo kontakt z Urzędem Skarbowym w Żninie może być zrealizowany poprzez pocztę elektroniczną. Na podany adres e-mail US w Żninie można kierować zapytania. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to odpowiedni kanał do przesyłania dokumentów urzędowych. Nie można również zapomnieć, iż zgodnie z obowiązującym prawem Urząd Skarbowy Żnin kontakt może prowadzić wyłącznie z osobami które w wiadomości mailowej opatrzonej tytułem umieściły własne imię, nazwisko i adres zamieszkania.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Żninie

Godziny w których przyjmowani są petenci w Urzędzie Skarbowym w Żninie są ustalane odgórnie przez naczelnika placówki. Trzeba wiedzieć, że Urząd Skarbowy Żnin godziny otwarcia ustalił tak, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać z pomocy pracowników.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Żninie mogą ulegać zmianie w dni świąteczne, z tego względu zaleca się kontakt z placówką w celu weryfikacji informacji.

Kontakt Urząd Skarbowy Żnin

Adres: ul. K. Janickiego 18, 88-400 Żnin

Telefon: 52 30 30 400, 52 30 30 402

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Żnin:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Żninie

Na terenie miasta Żnin Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Żninie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Żninie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Żninie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Żnin zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Żninie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Żnin przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Żnin zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Żnin

Liczba wyświetleń: 205Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS