MOPS Żnin

MOPS Żnin – Miejskie Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

Opublikowano:

Kategoria: MOPS

Województwo: kujawsko-pomorskie

MOPS Żnin – Miejskie Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie

MOPS Żnin godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail, kontakt. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie żywność, praca, pracownicy, aktualności.

MOPS Żnin 

MOPS Żnin, czyli Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żninie zajmuje się głównie pomocą dla osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. Instytucja MOPS Żnin wspiera osoby i rodziny znajdujące się w ciężkiej sytuacji życiowej, zapewnia im dochód na poziomie interwencji socjalnej, gwarantuje profesjonalną pomoc rodzinom dotkniętym skutkami patologii społecznej, w tym przemocą w rodzinie, a także tworzy sieci usług socjalnych. W instytucji MOPS Żnin praca wymaga bardzo dużego zaangażowania, doświadczenie oraz odpowiednich umiejętności. Ważny jest tutaj dobry kontakt z interesantem oraz radzenie sobie w ciężkich sytuacjach stresowych. W MOPS Żnin pracownicy posiadają odpowiednie do tego zawodu wykształcenie, a także kwalifikacje. 

MOPS Żnin żywność

Instytucja MOPS Żnin żywność wydaje osobom:

  • wielodzietnym
  • bezdomnym
  • niepełnosprawnym
  • wychodzącym z nałogu
  • znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej

Banki żywności udzielają wsparcia dzieciom, seniorom oraz osobom dorosłym. W MOPS Żnin aktualności dotyczące dokładnej daty odbioru żywności znajdują się na głównej stronie internetowej.

MOPS Żnin godziny otwarcia

MOPS Żnin godziny otwarcia posiada takie same jak godziny obsługi interesantów. MOPS Żnin jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. W weekendy instytucja jest nieczynna.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

MOPS Żnin kontakt

Dla interesantów, którzy nie mogą odbyć osobistej wizyty w instytucji, MOPS Żnin kontakt zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie informacji będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową może potrwać nawet do kilku dni. Warto pamiętać, że kontakt z MOPS Żnin jest możliwy wyłącznie w godzinach jego otwarcia.

MOPS Żnin numer telefonu: 52 30 32 910

MOPS Żnin adres e-mail: [email protected]

MOPS Żnin adres: ul. 700-lecia 36, 88-400 Żnin

Liczba wyświetleń: 4365Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS