Urząd Pracy Żnin

PUP Żnin – Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: kujawsko-pomorskie

PUP Żnin – Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

PUP Żnin oferty pracy dla petentów online i stacjonarnie. Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Żninie. Urząd Pracy Żnin staże. PUP Żnin godziny otwarcia, kontakt, telefon.

PUP Żnin oferty pracy

W związku z aktualnym obowiązkiem nałożonym na urzędy pracy w zakresie zmniejszania liczby osób bezrobotnych w mieście lub powiecie, Urząd Pracy Żnin oferty pracy publikuje w Internecie. Na stronie internetowej instytucji można znaleźć wszystkie aktualne oferty pracy, na które prowadzony jest nabór. Informacje prezentowane są w formie tabeli, z której można uzyskać informacje na temat stanowiska, rodzaju umowy oraz podmiotu oferującego pracę. Publikowane oferty pracy Żnin PUP dostępne są również dla zainteresowanych osób w budynku instytucji. Warto jednak wiedzieć, że oferty pracy dostępne drogą elektroniczną mogą być filtrowane według kryteriów wybranych przez zainteresowanego.

Na portalu internetowym znajduje się elektroniczna tablica ogłoszeń, na której można zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi ofertami pracy od lokalnych pracodawców i agencji zatrudnienia ze Żnina lub okolicznych miejscowości. Urząd pracy Żnin publikuje oferty pracy na swojej stronie internetowej już od wielu lat. Oprócz możliwości filtrowania dostępne jest także wyszukiwanie według słów kluczowych (np. "informatyka").

Warto pamiętać, że przychodząc do instytucji PUP Żnin praca może być zaoferowana już na pierwszym spotkaniu przez doradcę zawodowego. Oczywiście Urząd Pracy Żnin oferty pracy filtruje, dodaje, a także usuwa ze strony w przypadku przedawnienia.

PUP Żnin godziny otwarcia

Instytucja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Warto znać harmonogram pracy placówki. Obecnie w PUP Żnin funkcjonuje system kolejkowy, a bilety można pobrać od 7:30 do 15:00. Wyjątek stanowi rejestracja bezrobotnych i osób poszukujących pracy. Formalności z tego zakresu prowadzone są do godziny 14:00. Urząd Pracy Żnin godziny otwarcia dostosował zarówno do potrzeb interesantów jak i pracowników. 

Warto wiedzieć, że numerek pobrany z maszyny, wywoływany jest przez pracownika dwukrotnie. Jeżeli petent nie stawi się, numerek przepada.

Urząd Pracy Żnin kontakt

Chcąc skontaktować się z instytucją, warto przeglądnąć poniższe dane kontaktowe. PUP Żnin kontakt prowadzi telefonicznie w godzinach otwarcia. jeżeli chodzi o kontakt z wykorzystaniem poczty elektronicznej, należy pamiętać o zasadach obowiązujących podczas kontaktowania się z instytucja publiczną mailowo. Urząd Pracy Żnin kontakt obsługuje jedynie z osobami które zastosowały się do zaleceń.

Adres: ul. Składowa 4, 88-400 Żnin
Telefon: 523 031 064, 523 031 083, 523 031 112
E-mail: [email protected]

Urząd Pracy Żnin telefon

 

Urząd Pracy Żnin staże

Urząd Pracy w Żninie oferuje staże dla młodych osób pozostających bez pracy. Staż ma na celu aktywizację zawodową osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Podczas stażu z PUP w Żninie petent zdobywa niezbędne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe. Warto wiedzieć, że przez cały okres trwania stażu Urząd Pracy Żnin wypłaca stażyście stypendium w wysokości 120% stawki zasiłku dla bezrobotnych.

Liczba wyświetleń: 1012Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS