WORD Tarnobrzeg - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

Opublikowano:

Kategoria: WORD

Województwo: podkarpackie

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu

Informacje kontaktowe biura obsługi klienta WORD Tarnobrzeg. Infolinia WORD Tarnobrzeg dostępna pod numerem telefonu i adresem e-mail. Zadzwoń i uzyskaj odpowiedzi na pytania dotyczące egzaminów w WORD Tarnobrzeg.

WORD w Tarnobrzegu

Biuro Obsługi Klienta

Telefon: 15 822 63 80
E-mail: [email protected]

Pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta WORD Tarnobrzeg dostępne są wszystkie informacje dotyczące egzaminów na prawo jazdy, wszystkich kategorii. Aby uzyskać prawo jazdy kategorii B, konieczne jest zdanie egzaminu teoretycznego, a następnie praktycznego. Nie jest możliwe przystąpienie do egzaminu praktycznego bez pozytywnego wyniku testu. Taki mechanizm tyczy się każdej kategorii prawa jazdy.
Biuro pracuje w godzinach pracy ośrodka WORD Tarnobrzeg.

Kontakt WORD Tarnobrzeg

Adres: 39-400 Tarnobrzeg, ul. Sikorskiego 86 A
Telefon: 15 823 56 00 oraz 15 823 65 05
E-mail: [email protected]

WORD Tarnobrzeg godziny pracy

Poniedziałek-piątek od 8:00 do 16:00
Soboty pracujące od 8:00 do 14:00.

Aktualności oraz dodatkowe informacje dotyczące sobót pracujących dostępne pod numerem telefonu sekretariatu WORD Tarnobrzeg. W tych godzinach obsługiwany jest telefon kontaktowy WORD Tarnobrzeg.

Zapisy prawo jazdy

W WORD Tarnobrzeg na test i egzamin można zapisać się telefonicznie, korzystając z podanego numeru telefonu, osobiście w ośrodku (uprzednio konieczne jest opłacenie egzaminu) lub online poprzez portal info-car. Warto dokonać zapisu na egzamin odpowiednio wcześniej, aby uniknąć długiego czekania na wolny termin.

Liczba wyświetleń: 1878Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS