Urząd Pracy Tarnobrzeg

PUP Tarnobrzeg – Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzeg

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podkarpackie

PUP Tarnobrzeg – Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzeg

PUP Tarnobrzeg oferty pracy w powiecie. Aktualny kontakt PUP Tarnobrzeg, godziny otwarcia, telefony. Urząd Pracy Tarnobrzeg staże, rejestracja bezrobotnych.

PUP Tarnobrzeg kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu prowadzi działania związane z przeciwdziałaniem bezrobociu na terenie powiatu tarnobrzeskiego. Jego działalność wykracza daleko poza teren gminy i obejmuje swoim zasięgiem osoby z Baranowa Sandomierskiego, Nowej Dęby, Gorzyc, Grębowa. Urząd Pracy Tarnobrzeg kontakt z interesantami realizuje głównie telefonicznie. Poza taką formą kontaktu istnieje również możliwość uzyskania wsparcia online poprzez pocztę elektroniczną.

Adres: 1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon: (15) 823 00 30, (15) 823 63 93, (15) 823 63 80
Fax.: (15) 823 01 66
E-mail: [email protected], [email protected]

Oczywiście kontakt z PUP Tarnobrzeg możliwy jedynie w godzinach obsługi interesantów.

Urząd Pracy Tarnobrzeg godziny otwarcia

Godziny otwarcia PUP Tarnobrzeg: poniedziałek-piątek 07:30-15:30
Godziny obsługi interesantów: poniedziałek-piątek 08:00-15:00 (przerwa: 11:00-11:30)

PUP Tarnobrzeg oferty pracy

Celem Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Instytucja ta gromadzi oferty od firm i podmiotów poszukujących pracowników. Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzeg publikuje ogłoszenia o pracę na swojej stronie internetowej. Dostępne stanowiska nie muszą znajdować się w Tarnobrzegu. Użytkownik ma swobodę wyboru, ofert może poszukiwać w dowolnej części Polski. Oczywiście nie jest to jedyne udogodnienie dla osób poszukujących pracy, PUP Tarnobrzeg oferty pracy sortuje według wybranych przez użytkownika kryteriów.

Warto również pamiętać, że Tarnobrzeg PUP oferty pracy aktualizuje na bieżąco umieszczone na stronie ogłoszenia. Jeżeli rekrutacja na dane stanowisko została zakończona, ogłoszenie zostaje usunięte. Nowe oferty pracy Tarnobrzeg PUP dodaje systematycznie. Warto przeglądać stronę na której dodawane są przez PUP Tarnobrzeg oferty zatrudnienia.

W instytucji PUP Tarnobrzeg praca wykonywana jest przez zespół urzędników, których kompetencje nie tylko pozwalają na realizacje potrzebnych formalności, ale również na pomoc interesantom w napisaniu CV czy zgłoszeniu się do pracy.

PUP Tarnobrzeg staże

Należy wiedzieć, że staż z PUP Tarnobrzeg to jedna z form aktywizacji osób bezrobotnych. Czym jest staż? Staż to jedna z form zatrudnienia dzięki której osoba bezrobotna zdobywa wiedzę i umiejętności potrzebne umiejętności, wykonując zadania pod kierunkiem pracodawcy. Staż jest płatny, stypendium stażowe wypłacane jest przez PUP w Tarnobrzegu. Urząd Pracy Tarnobrzeg staże oraz nabory organizuje regularnie. Wszystkie informacje na ten temat można uzyskać online lub telefonicznie.

Liczba wyświetleń: 2195Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS