Wydział Komunikacji Brzesko

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Brzesko

Wydział Komunikacji Brzesko PKK, prawo jazdy, upoważnienie. Wydział Komunikacji w Brzesku rezerwacja wizyty online, kontakt, telefon.

Brzesko Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Brzesko Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Brzeska starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Brzesko kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Brzesku – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Brzesku rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Brzesko rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Brzesko

Adres: Piastowska 2B, 32-800 Brzesko

Telefon: 14 663 15 33,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Brzesko:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-16:45
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji Brzesko

Jednostka organizacyjna Wydział Komunikacji Brzesko przede wszystkim jest odpowiedzialna za wszelkie sprawy komunikacyjne. Pracownicy wydziały realizują głównie sprawy związane z wydawaniem dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem. Wydział Komunikacji w Brzesku wydaje zezwolenia na wykonywanie zarobkowego przewozu towarów oraz osób. Udając się do instytucji, petenci mogą otrzymać licencję na prowadzenie taksówki. Wydział, o którym mowa zajmuje się także zarządzaniem Stacji Kontroli Pojazdów oraz nadzoruje Ośrodki Szkolenia Kierowców.

Wydział Komunikacji Brzesko rejestracja pojazdu

Aby zarejestrować pojazd, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Przede wszystkim jest to wniosek o rejestrację pojazdu w Brzesku, oświadczenie o miejscu zamieszkania, potwierdzenie uiszczenia opłaty, dowód rejestracyjny, a także potwierdzenie własności pojazdu. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Brzesko rejestracja pojazdu jest obowiązkowa dla osób, które dokonały zakupu samochodu. Warto zaznaczyć, że koniecznie jest również wykupienie ubezpieczenia OC. Rejestracja pojazdu w Brzesku nie jest skomplikowana, jeżeli petent okaże komplet potrzebnych dokumentów, wszystkie formalności mogą zostać zrealizowane już podczas jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Brzesko wyrejestrowanie pojazdu

Ważnym aspektem jest to, że w jednostce Wydział Komunikacji Brzesko wyrejestrowanie pojazdu jest również realizowane. Kwestie z tym związane można załatwić również online. Aby zrealizować całą procedurę, również należy złożyć wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód rejestracyjny pojazdu, dokument tożsamości, dowód wpłaty oraz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu.

Interesanci mogą wyrejestrować pojazd, kiedy zostanie on skradziony, wywieziony za granicę, oddany do kasacji lub zezłomowany. Wydział Komunikacji Brzesko wyrejestrowanie pojazdu obsługuje również w terminie czasowym.

Mapa Wydział Komunikacji Brzesko

Liczba wyświetleń: 273Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS