Urząd Miasta Brzesko

Urząd Miasta Brzesko

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Brzesko

Urząd Miasta Brzesko godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Brzesko Urząd Miasta dowody osobiste, Wydział Komunikacji, praca, pracownicy.

Urząd Miasta Brzesko godziny otwarcia

Instytucja Urząd Miasta w Brzesku przyjmuje zainteresowane osoby od poniedziałku do piątku. Urząd Miasta Brzesko godziny otwarcia we wtorki wydłużył do 16:30. Należy pamiętać, że w jednostce Urząd Miasta w Brzesku godziny otwarcia są takie same jak godziny, w których obsługiwani są petenci. 

Urząd Miasta Brzesko godziny pracy:

 • Poniedziałek: 7:30-15:30
 • Wtorek: 7:30-16:30
 • Środa: 7:30-15:30
 • Czwartek: 7:30-15:30
 • Piątek: 7:30-15:30
 • Sobota: Zamknięte
 • Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Brzesko kontakt

Osoby, które chcą uzyskać z instytucją Urząd Miasta Brzesko kontakt, mogą zrobić to na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu, natomiast drugim, jest wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta w Brzesku udziela wszelkich informacji wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Brzesko numery telefonu: 

 • Centrala: 146863100
 • Sekretariat: 146862600
 • Fax: 146630545

Urząd Miasta w Brzesku adres e-mail: [email protected]
Urząd Miasta Brzesko adres: ul. Bartosza Głowackiego 51, 32-800 Brzesko
Urząd Miasta Brzesko NIP: 8691002648

W jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Brzesko opłata skarbowa może zostać uiszczona na podany na stronie internetowej numer konta bankowego.

Urząd Miasta Brzesko praca

Urząd Miasta w Brzesku jest obsługiwany wyłącznie przez pracowników, którzy posiadają wymagane wykształcenie, bardzo duże doświadczenie zawodowe oraz szeroki zakres kwalifikacji. Każda zatrudniona w tej instytucji osoba musi, posiadać dużą wiedzę odnoście ustaw, a także prawa. W jednostce Urząd Miasta Brzesko praca polega głównie na udzielaniu pomocy prezydentowi miasta związanej z realizacją różnych zadań oraz uchwał.

Urząd Miasta Brzesko dowody osobiste

Aby wyrobić w instytucji Urząd Miasta Brzesko dowody osobiste, należy osobiści złożyć odpowiedni wniosek. Należy do niego dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Warto wiedzieć, że wniosku dotyczącego dowodu nie można złożyć drogą elektroniczną. Można to wykonać w formie online jedynie w przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia. Urząd Miasta Brzesko dowody osobiste wydaje do 30 dni roboczych w Wydziale Spraw Obywatelskich

Urząd Miasta Brzesko Wydział Komunikacji

Znajdujący się w jednostce Urząd Miasta Brzesko Wydział Komunikacji realizuje różnorodne zadania. Zainteresowane osoby mogą tam załatwić sprawy związane między innymi z rejestracją samochodu, uzyskaniem tablic rejestracyjnych oraz dotyczące odbioru dokumentu, jakim jest prawo jazdy. Wydział Komunikacji w Urzędzie Miasta Brzesko wydaje również licencje na prowadzenie pojazdu uprzywilejowanego, a także wykonywanie zarobkowych przejazdów ludzi oraz przedmiotów. Wydział Komunikacji prowadzi także kontrole nad ośrodkami szkoleń jazdy dla kierowców. 

Liczba wyświetleń: 4123Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS