Wydział Komunikacji Gorlice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: małopolskie

Wydział Komunikacji Gorlice

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Gorlice. Wydział Komunikacji w Gorlicach rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Wydział Komunikacji Gorlice kontakt

Udzielany przez Wydział Komunikacji Gorlice kontakt, można zrealizować wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z urzędnikami mogą wykonać połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji w Gorlicach. Wszystkie informacje na temat kontaktu, a także harmonogram godzin otwarcia zostały zamieszczone powyżej.

Istnieje także dodatkowa opcja skontaktowania się z pracownikami wydziału. Polega ona na przesłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydział Komunikacji Gorlice kontakt mailowy realizuje w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście występują sytuacje w których na odpowiedź będzie trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Wydział Komunikacji Gorlice rezerwacja wizyty

Oczekiwanie w kolejce podczas osobistej wizyty w placówce dla niektórych osób jest bardzo męczące. Realizowana przez Wydział Komunikacji Gorlice rezerwacja wizyty jest optymalnym rozwiązaniem tego problemu. Bardzo szybka oraz wygodna rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w [miasie] pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania. Interesanci mogą zarezerwować termin telefonicznie, a także internetowo. Podanie rodzaju sprawy, daty i godziny planowanej wizyty oraz danych identyfikujących petenta pozwala na rezerwacje terminu wizyty w Wydziale Komunikacji w Gorlicach.

Kontakt Wydział Komunikacji Gorlice

Adres: Józefa Michalusa 18, 38-300 Gorlice

Telefon: 18 352 43 20,

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Gorlice:

 • Poniedziałek 7:30-15:00
 • Wtorek 7:30-15:00
 • Środa 7:30-15:00
 • Czwartek 7:30-15:00
 • Piątek 7:30-15:00

Wydział Komunikacji w Gorlicach

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Gorlicach. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Gorlice realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Gorlice rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Gorlice rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Gorlice prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Gorlice prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Gorlice prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Gorlice wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Gorlice wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Gorlice

Liczba wyświetleń: 253

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS