ZUS Gorlice

ZUS Gorlice – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Gorlicach

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: małopolskie

ZUS Gorlice – Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Gorlicach

ZUS Gorlice numer telefonu, adres, godziny otwarcia, kontakt. Zakład Ubezpieczeń Społecznych Gorlice emerytury, Program Rodzina 500+, świadczenia, renty

ZUS Gorlice Program Rodzina 500+

W państwowej jednostce organizacyjnej, którą jest ZUS Gorlice Program Rodzina 500+ jest pomocą dla polskich rodzin związaną z wychowywaniem dzieci. Oferowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Gorlice świadczenie wypłacane jest co miesiąc w wysokości 500 zł. Każda zainteresowana osoba wniosek o jego przyznanie może złożyć osobiście, a także w formie online za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS

ZUS Gorlice godziny otwarcia

Instytucja ZUS Gorlice godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi petentów. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorlicach w poniedziałki czas pracy wydłużył do godziny 17:00 ze względu na interesantów, którzy nie mogą wcześniej skorzystać z oferowanych przez niego usług. Warto wiedzieć, że Gorlice ZUS swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje takie gminy jak: Biecz, Bobowa, Gorlice, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, a także Uście Gorlickie. W weekendy instytucja jest nieczynna.

ZUS Gorlice godziny pracy:

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-15:00
  • Środa: 8:00-15:00
  • Czwartek: 8:00-15:00
  • Piątek: 8:00-15:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

ZUS Gorlice kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Gorlice zdalny kontakt interesantom może udzielić wyłącznie za pomocą numeru telefonu. Warto pamiętać, że ZUS Gorlice kontakt udziela zainteresowanym osobom tylko w czasie godzin pracy. ZUS w Gorlicach poprzez kontakt telefoniczny może udzielić informacji, które dotyczą między innymi zasiłków chorobowych, emerytur, rent, świadczeń oraz wyjazdów do ośrodków rehabilitacji zdrowotnej.

ZUS Gorlice telefon: 22 560 16 00
ZUS Gorlice adres: ul. Władysława Jagiełły 14, 38-300 Gorlice

ZUS Gorlice emerytury

Instytucja ZUS Gorlice decyzję o przyznaniu świadczenia emerytalnego może rozpatrywać do 30 dni. ZUS Gorlice emerytury przyznaje osobom, które posiadają wymagany staż pracy oraz ukończyły odpowiedni wiek. Wniosek o jej przyznanie zainteresowane osoby mogą składać również w formie online na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Liczba wyświetleń: 945Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS