Urząd Pracy Gorlice

PUP Gorlice – Urząd Pracy w Gorlicach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: małopolskie

PUP Gorlice – Urząd Pracy w Gorlicach

Aktualny adres PUP Gorlice kontakt, telefon, zasięg terytorialny. Praca na terenie Gorlic i okolic, ogłoszenia o prace PUP Gorlice dla mieszkańców.

Urząd Pracy Gorlice

W Gorlicach mieści się Powiatowy Urząd Pracy, swoim zasięgiem obejmuje on cały powiat gorlicki. Warto wiedzieć, że w miejscowości Gorlice Urząd Pracy często występuje pod nazwą PUP Gorlice. Powiatowy Urząd Pracy Gorlice to instytucja administracji państwowej, do jej głównego zadania należy przeciwdziałanie bezrobociu na obszarach objętych jej zasięgiem terytorialnym.

Zasięg terytorialny PUP Gorlice obejmuje miasta: Gorlice, Biecz i Bobowa, a także gminy Biecz, Bobowa, Gorlice, Lipinki, Łużna, Moszczenica, Ropa, Sękowa, Uście Gorlickie. Mieszkancy których obejmuje zasięg terytorialny Urzędu Pracy w Gorlicach mogą zgłosić się do instytucji i celu uzyskania wsparcia w znalezieniu zatrudnienia.

PUP Gorlice kontakt

Aktualnie Urząd Pracy Gorlice kontakt z interesantami obsługuje telefonicznie i internetowo. Chcąc skierować pytanie do obsługi klienta, zaleca się skorzystać z formularza kontaktowego. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól w arkuszu zapytanie może zostać przesłane do PUP w Gorlicach. Dla osób które preferują kontakt bezpośredni, bez konieczności wykorzystywania formularza, udostępniono również adres e-mail instytucji.

Oczywiście PUP Gorlice kontakt obsługuje również telefonicznie. Warto wiedzieć, że połączenia kierowane na podane numery obsługiwane są przez konsultantów telefonicznych centrali. Istnieje również możliwość, aby uzyskać kontakt z wybranym działem instytucji.

Adres: ul. Michalusa 18, 38-300 Gorlice
E-mail: praca@ pup.gorlice.pl, krgo@ praca.gov.pl
Telefon: 18 353 55 20, 18 353 63 07, 18 352 28 78, 18 352 19 99

Urząd Pracy Gorlice godziny otwarcia

Godziny przyjmowania interesantów nie są tożsame z godzinami otwarcia Urzędu Pracy w Gorlicach. Z tego powodu warto wiedzieć, że PUP Gorlice jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30, natomiast stacjonarna obsługa klienta prowadzona jest od 7:30 do 14:30.

Godziny otwarcia PUP Gorlice: 7:30-15:30
Godziny obsługi interesantów: 7:30-14:30

PUP Gorlice oferty pracy

Aby ułatwić osobom bezrobotnym dostęp do aktualnych ogłoszeń o prace, PUP Gorlice oferty pracy gromadzi online. Jest to wygodna forma poszukiwania pracy. W ogłoszeniach na stronie internetowej można uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące propozycji takie jak wynagrodzenie, wymiar czasu pracy czy rodzaj umowy.  Dodatkowo Urząd Pracy Gorlice oferty pozwala filtrować według indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość wykluczenia ofert które nie pasują do preferencji bezrobotnego. Warto wiedzieć, że instytucja PUP Gorlice oferty systematycznie usuwa przedawnione ogłoszenia oraz dodaje aktualne.

Liczba wyświetleń: 1157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS