Wydział Komunikacji Kołobrzeg

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: zachodniopomorskie

Wydział Komunikacji Kołobrzeg

Wydział Komunikacji w Kołobrzegu rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Kołobrzeg kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Wydział Komunikacji Kołobrzeg kontakt

Interesanci, którzy chcą skontaktować się z Wydziałem Komunikacji w Kołobrzegu mogą zrealizować to na kilka sposobów. Wydział Komunikacji Kołobrzeg kontakt zdalny prowadzi z interesantami telefonicznie oraz mailowo. Warto zaznaczyć, że osoby które mają pilną sprawę do załatwienia powinni skorzystać z kontaktu telefonicznego. Dzięki niemu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie potrzebne dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia. Oczywiście Wydział Komunikacji Kołobrzeg kontakt obsługuje wyłącznie w godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji Kołobrzeg rezerwacja wizyty

Umożliwiana przez Wydział Komunikacji Kołobrzeg rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna z tego względu, że można skorzystać z usług instytucji bez oczekiwania w kolejce. Miejsce w kolejce można zarezerwować internetowo, a także korzystając z podanego telefonu Wydziału komunikacji w Kołobrzegu. Osoby, które chcą zarezerwować wizytę online muszą podać swoje imię, nazwisko.

Kontakt Wydział Komunikacji Kołobrzeg

Adres: plac Ratuszowy 1, 78-100 Kołobrzeg

Telefon: 94 354 76 18,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Kołobrzeg:

  • Poniedziałek 8:00-15:30
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 8:00-14:00
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-13:00

Wydział Komunikacji w Kołobrzegu

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Kołobrzegu. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Kołobrzeg realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Kołobrzeg wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Kołobrzeg wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Kołobrzeg wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Kołobrzeg prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Kołobrzeg prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Kołobrzeg prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Kołobrzegu? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Kołobrzegu można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Kołobrzeg prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Kołobrzeg

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS