Urząd Pracy Kołobrzeg

PUP Kołobrzeg – Powiatowy Urząd Pracy Kołobrzeg

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: zachodniopomorskie

PUP Kołobrzeg – Powiatowy Urząd Pracy Kołobrzeg

PUP Kołobrzeg oferty pracy w powiecie, staże dla bezrobotnych. Urząd Pracy Kołobrzeg rejestracja stacjonarnie i online. Kontakt z PUP w Kołobrzegu, telefon.

PUP Kołobrzeg oferty pracy

W związku z aktualnym obowiązkiem nałożonym na urzędy pracy w zakresie zmniejszania liczby osób bezrobotnych w mieście lub powiecie, Urząd Pracy w Kołobrzegu publikuje oferty pracy w Internecie. Na stronie internetowej instytucji można znaleźć wszystkie aktualne oferty pracy, na które prowadzony jest nabór. Informacje prezentowane są w formie tabeli, z której można uzyskać informacje na temat stanowiska, rodzaju umowy oraz podmiotu oferującego pracę. Oferty pracy zamieszczone na stronie internetowej są również dostępne dla zainteresowanych osób w budynku instytucji. Warto jednak wiedzieć, że oferty pracy Urząd Pracy Kołobrzeg umieszcza online w celu wygodnej filtracji ogłoszeń.

Na portalu internetowym znajduje się elektroniczna tablica ogłoszeń, na której można zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi ofertami pracy od lokalnych pracodawców i agencji zatrudnienia z Kołobrzegu i okolicznych miejscowości w powiecie. Urząd Pracy Kołobrzeg oferty pracy publikuje na swojej stronie internetowej na bieżąco, z tego względu możliwe jest ich filtrowanie według określonych kryteriów i uzyskiwanie bardziej szczegółowych informacji na ich temat (data zamieszczenia, rodzaj umowy).

W instytucji PUP Kołobrzeg praca wykonywana jest przez doświadczoną kadrę. Osoby które potrzebują pomocy w odszukaniu odpowiednich ofert mogą skorzystać z pomocy doradców zawodowych. Dodatkowo po rejestracji w instytucji istnieje możliwość wzięcia udziału w programie stażowym. W trakcie jego trwania można zdobyć doświadczenie w wybranej przez siebie firmie oraz jednocześnie uzyskać zapłatę w formie stypendium stażowego. Dla osób młodych które nie posiadają dużego doświadczenia zawodowego organizowany przez PUP Kołobrzeg staż może okazać się idealnym wyborem.

Urząd Pracy Kołobrzeg

Osoby posiadające Profil Zaufany mogą zrealizować niektóre formalności w PUP Kołobrzeg online. Istnieje jednak spora grupa osób która nie ma takiej możliwości lub preferuje osobiste załatwianie spraw. Aktualnie Urząd Pracy Kołobrzeg kontakt z petentami prowadzi wykorzystując wiele kanałów. Istnieje możliwość nawiązania połączenia telefonicznego z placówką. Poniżej podany numer telefonu Urzędu Pracy w Kołobrzegu prowadzi do centrali. Każdy z wydziałów który działa w placówce posiada indywidualny telefon.

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Pracy w Kołobrzegu jest przesłanie wiadomości mailowej na adres poczty elektronicznej placówki.

Adres: ul. Katedralna 46-48, 78-100 Kołobrzeg
E-mail: [email protected]
Telefon: 94 352 41 33, 094 352 78 23, 094 354 53 20

Urząd Pracy Kołobrzeg telefon, jak i skrzynkę pocztową obsługuje w godzinach otwarcia. Warto o tym pamiętać chcąc uzyskać wsparcie pracowników.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Kołobrzeg rejestracja

Rejestracja w Urzędzie Pracy w Kołobrzegu może odbyć się na dwa sposoby – stacjonarnie w siedzibie instytucji lub online. W przypadku rejestracji stacjonarnej należy się zgłosić do PUP w Kołobrzegu i udać się do działu rejestracji. Osoby które zdecydowały się dokonać rejestracji online, muszą wejść na stronę internetową PUP, wypełnić formularz i przesłać online skany potrzebnych dokumentów. Podobnie jak kontakt, prowadzona przez Urząd Pracy Kołobrzeg rejestracja możliwa jest w czasie obsługi klientów. 

Liczba wyświetleń: 9530Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS