Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl

Wydział Komunikacji w Nowym Tomyślu Profil Kandydata na Kierowcę, rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl kontakt, telefon.

Nowy Tomyśl Wydział Komunikacji kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z instytucją Nowy Tomyśl Wydział Komunikacji kontakt, mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktowych. Udostępniany jest kontakt mailowy, a także telefoniczny. Wykonując połączenie na podany numer telefonu, petenci w danej chwili mają możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Korzystając z poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź ze strony pracowników Wydziału Komunikacji Nowego Tomyśla może być dłuższy dlatego nie należy wybierać tej opcji w przypadku pilnej sprawy. Nie można zapomnieć, że Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl kontakt prowadzi w ustalonych godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji w Nowym Tomyślu - rezerwacja wizyty online

Realizowana przez Wydział Komunikacji w Nowym Tomyślu rezerwacja wizyty online to bardzo wygodna opcja, która umożliwia pojawienie się w placówce w dokładnie określonej godzinie. Warto z tego korzystać, ponieważ w placówce bardzo często pojawiają się długie kolejki. Internetowa rezerwacja kolejki w Wydziale Komunikacji Nowego Tomyśla może zostać wykonana przez każdego interesanta. Wizytę petenci mogą umówić również korzystając z kontaktu telefonicznego. Wystarczy zadzwonić pod podany numer oraz umówić się na konkretny termin.

Kontakt Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl

Adres: Poznańska 33, 64-300 Nowy Tomyśl

Telefon: 61 442 67 27, 61 442 67 28

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Nowym Tomyślu

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Nowym Tomyślu. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Nowy Tomyśl może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Nowy Tomyśl umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Nowy Tomyśl

Liczba wyświetleń: 425Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS