PSSE Sanepid Nowy Sącz

Sanepid Nowy Sącz – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Sączu

Opublikowano:

Kategoria: Sanepid

Województwo: małopolskie

Sanepid Nowy Sącz – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Sączu

Sanepid Nowy Sącz numer telefonu, godziny otwarcia, adres. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Nowy Sącz badanie wody, odbiór wyników, praca

Sanepid Nowy Sącz kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Sączu udziela kontaktu interesantom na różne sposoby. Sanepid Nowy Sącz kontakt zdalny może udostępnić za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty mailowej. Należy pamiętać, że Sanepid w Nowym Sączu odpowiedzi na wszelkie pytania udziela wyłącznie w czasie godzin otwarcia. Możliwa jest do odbycia również wizyta osobista. Warto wiedzieć, że Sanepid Nowy Sącz wnioski umieszcza na stronie internetowej. Każda osoba posiadająca dostęp do internetu ma do nich wgląd.

Sanepid Nowy Sącz telefon: 18 443 54 64, 18 442 13 54, 18 443 57 32
E-mail: [email protected]

Sanepid Nowy Sącz adres: ul. Stefana Czarnieckiego 19, 33-300 Nowy Sącz

Sanepid Nowy Sącz praca

Wykonywana przez Sanepid Nowy Sącz praca wymaga dużej dokładności, a także odpowiedzialności. Każda zatrudniona w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu osoba posiada wysokie kwalifikacje, wymagane wykształcenie oraz duże doświadczenie zawodowe. W jednostce organizacyjnej, którą jest Sanepid Nowy Sącz dyrektor pełni najważniejszą funkcję. Sanepid w Nowym Sączu zajmuje się przede wszystkim nadzorem, a także kreowaniem działań, które mają na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Petenci, którzy chcą uzyskać zatrudnienie w tej jednostce, powinni wiedzieć, że Sanepid Nowy Sącz oferty pracy udostępnia zazwyczaj na głównej stronie internetowej. 

Sanepid Nowy Sącz badanie wody

Badaniem wody w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu zajmuje się Sekcja Nadzoru Higieny Komunalnej. Sanepid Nowy Sącz badanie wody przeprowadza głównie w celu sprawdzenia, czy nadaje się ona jakościowo do spożycia. Prowadzi także nadzór wody znajdującej się w basenach oraz kąpieliskach. Dzięki temu osoby, które są miłośnikami atrakcji wodnych, mogą bez obaw z nich korzystać. 

Sanepid Nowy Sącz odbiór wyników

Petenci, którzy chcą odebrać swoje wyniki w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu, mogą to wykonać osobiście, a także zdalnie. Aby zrealizować w jednostce, jaką jest Sanepid Nowy Sącz odbiór wyników w formie online, należy wejść na główną stronę internetową instytucji, po czym wpisać odpowiedni kod kreskowy oraz numer PESEL. Odbiór wyników w formie elektronicznej pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, a także jest o wiele wygodniejszy. 

Sanepid Nowy Sącz godziny otwarcia

Wszelki kontakt zdalny oraz osobiste wizyty w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu możliwe są jedynie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że Sanepid Nowy Sącz godziny otwarcia, ma adekwatne do godzin, w których przyjmuje interesantów. W weekendy Sanepid w Nowym Sączu jest nieczynny.

Sanepid Nowy Sącz godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:25-15:00
  • Wtorek: 7:25-15:00
  • Środa: 7:25-15:00
  • Czwartek: 7:25-15:00
  • Piątek: 7:25-15:00
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne

Liczba wyświetleń: 6722Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS