NFZ Nowy Sącz

NFZ Nowy Sącz – Oddział NFZ w Nowym Sączu

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: małopolskie

NFZ Nowy Sącz – Oddział NFZ w Nowym Sączu

NFZ Nowy Sącz kontakt, telefon, godziny otwarcia, adres. Narodowy Fundusz Zdrowia w Nowym Sączu refundacje, EKUZ. NFZ Nowy Sącz sanatoria.

NFZ Nowy Sącz kontakt

NFZ Nowy Sącz kontakt zdalny umożliwia za pośrednictwem numeru telefonu. Jest to najszybszy sposób, który pozwoli na natychmiastowe uzyskanie nurtujących informacji. Należy pamiętać, że kontakt z instytucją jest możliwy wyłącznie w czasie godzin jej otwarcia. 

NFZ Oddział Nowy Sącz telefon: 18 443 78 80

NFZ Nowy Sącz adres: ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz

Oddział NFZ Nowy Sącz godziny otwarcia

Oddział NFZ Nowy Sącz godziny otwarcia w poniedziałki wydłużył do 17:00. W pozostałe dni NFZ Nowy Sącz obsługuje interesantów do 15:30. W weekendy NFZ Nowy Sącz jest zamknięty.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00-17:00
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

NFZ Nowy Sącz EKUZ

Aby otrzymać w NFZ Nowy Sącz EKUZ, czyli Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego konieczne jest złożenie wniosku. Wnioski o otrzymanie karty EKUZ składane osobiście są rozpatrywane od razu. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego upoważnia interesanta do korzystania z publicznej opieki zdrowotnej w Krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Szwajcarii, Islandii, a także w Księstwie Liechtensteinu. 

NFZ Nowy Sącz sanatorium

Osoby, które chcą wziąć udział w NFZ Nowy Sącz sanatorium, muszą być ubezpieczone. Skierowanie o bycie w sanatorium może do NFZ Nowy Sącz przesłać lekarz prowadzący lub pacjent. Skierowanie jest ważne przez 30 dni od daty jego wystawienia. Interesanci, którzy posiadają skierowanie NFZ Nowy Sącz do sanatorium, mogą czekać na jego zrealizowanie od 18 do 26 miesięcy. NFZ Nowy Sącz posiada przeglądarkę skierowań, dzięki której można sprawdzić aktualne informacje o statusie skierowania. Wystarczy podczas logowania wpisać numer skierowania. 

NFZ Nowy Sącz refundacja

W instytucji Nowy Sącz NFZ refundacja dotyczy między innymi aparatów słuchowych, produktów ortopedycznych oraz okulistycznych, a także wyrobów medycznych. NFZ Nowy Sącz refunduje również pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne oraz majtki chłonne. Refundację w NFZ Nowy Sącz można uzyskać po wydaniu zlecenia osoby do tego uprawnionej np lekarza rodzinnego lub specjalisty.

Liczba wyświetleń: 2785Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS