Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka elektroniczna rezerwacja wizyty, kontakt, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej pełnomocnictwo, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka kontakt

Wszystkie dane, które umożliwiają kontakt z instytucją, zostały opublikowane powyżej. Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka kontakt realizuje za pomocą dwóch kanałów. Oczywiście do najpopularniejszego sposobu komunikacji zalicza się telefon Wydziału Komunikacji Ostrowi Mazowieckiej. Mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej mają możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszystkie potrzebne informacje można zdobyć również, realizując połączenie na podany numer telefonu. Należy zapamiętać, że Wydział Komunikacji kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka rezerwacja wizyty

Zainteresowane osoby, które mają do załatwienia wszelkie formalności nie muszą już spędzać długiego czasu w kolejce. Umożliwiana przez Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka rezerwacja wizyty pozwala wybrać petentowi termin oraz dokładną godzinę pojawienia się w placówce. Cały proces zarezerwowania wizyty może zostać odbyty przez Internet oraz telefonicznie.

Kontakt Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka

Adres: 3 Maja 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Telefon: 29 645 71 61, 733 275 500

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka PKK

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka PKK wydaje wtedy, kiedy interesant złoży wszystkie wymagane dokumenty. Profil Kandydata na Kierowcę wymaga złożenia wniosku, orzeczenia lekarskiego, które stwierdza brak zdrowotnych przeciwwskazań do kierowania pojazdem, jedną kolorową fotografię oraz dokumentu tożsamości. Za wydanie PKK Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka nie pobiera żadnej opłaty. Wszelkie dokumenty interesanci mogą składać również w formie elektronicznej. 

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka prawo jazdy

Wniosek o wydanie prawa jazdy należy złożyć już po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Konieczne jest odpowiednie uzupełnienie wniosku o wydanie prawa jazdy. Do wniosku należy koniecznie dołączyć jedną fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Warto zaznaczyć, że osoba na zdjęciu nie można mieć nakrycia głowy, a sama fotografia powinna zostać wykonana na jasnym jednolitym tle. Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka prawo jazdy wydaje po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Dokument powinien być gotowy do odebrania po około dwóch tygodniach. Oczywiście Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka prawo jazdy stara się przekazać petentowi w jak najszybszym czasie, jednak w niektórych okresach w roku zainteresowanie jest na tyle duże, że czas wyrobienia dokumentu może się wydłużyć.

Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka wymiana dowodu rejestracyjnego

Dowód rejestracyjny koniecznie należy wymienić wtedy, kiedy dane właściciela oraz dane techniczne pojazdu ulegną zmianie. Wymiana następuje również wtedy, gdy dokument zostanie zagubiony. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka wymiana dowodu rejestracyjnego wymaga wcześniejszego złożenia wniosku przez petenta. Należy zaznaczyć, że wymianie podlega numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, adres właściciela, numer nadwozia oraz parametry techniczne.

Mapa Wydział Komunikacji Ostrów Mazowiecka

Liczba wyświetleń: 516Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS