Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: łódzkie

Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski

Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski? Wydział Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim prawo jazdy, PKK, rejestracja pojazdu Piotrków Trybunalski.

Piotrków Trybunalski Wydział Komunikacji kontakt

Interesanci, którzy chcą się czegoś dowiedzieć nie muszą udawać się osobiście do siedziby wydziału komunikacji Piotrkowa Trybunalskiego. Mogą wykorzystać udostępniany przez Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski kontakt zdalny. Istnieje kilka sposobów uzyskania wsparcia ze strony urzędników.

Istnieje możliwość wykonania połączenia telefonicznego lub przesłania zapytania w postaci maila. Jeśli sprawa jest pilna należy skorzystać z podanego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim. Ten kanał kontaktowy jest uznawany za najszybszy. Wszystkie dane, a także godziny otwarcia instytucji udostępnione zostały powyżej. Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski kontakt poprzez pocztę elektroniczną traktuje równie poważnie jak konsultacje telefoniczne. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku czas oczekiwania na wiadomość zwrotną jest dłuższy.

Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski rezerwacja wizyty

Odpowiednim wyborem, aby uniknąć długiego czekania w kolejce będzie możliwa w jednostce, którą jest Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski rezerwacja wizyty. Mieszkańcy mogą to wykonać telefonicznie, a także przez internet. Umawianie wizyty online jest aktualnie coraz bardziej popularne.

Kontakt Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski

Adres: Szkolna 28, 97-300 Piotrków Trybunalski

Telefon: 44 732 18 17, 44 732 18 21

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim

Zainteresowane osoby, które chcą odebrać prawo jazdy lub załatwić inne sprawy związane z pojazdem powinny się udać w tym celu do Wydziału Komunikacji. Zajmuje się on również wieloma innymi sprawami. Wydział Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim przede wszystkim wydaje dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, oraz wydaje decyzje o czasowej rejestracji. Ten wydział zajmuje się również dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych oraz kartach pojazdu, wydawaniem wtórników dokumentów oraz przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami.

Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski prawo jazdy odbywa się po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Dokument może zostać wydany dopiero po uiszczeniu przez interesanta odpowiedniej opłaty. Ważnym aspektem jest to, że na początku należy obowiązkowe złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wniosku powinno zostać dołączone jedno zdjęcie w kolorze o wymaganych wymiarach. Wymogiem jest, aby było ono zrobione na jasnym jednolitym tle.

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski prawo jazdy może przesłać pocztą do jego właściciela. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce w celu osobistego odbioru blankietu. Ile się czeka na prawo jazdy w Piotrkowie Trybunalskim? Najczęściej czas oczekiwania na prawo jazdy w Piotrkowie Trybunalskim jest zależny od obłożenia w Wydziale Komunikacji. Najczęściej dokument prawa jazdy jest wydawany w terminie 2 tygodni od złożenia wniosku.  

Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski rejestracja pojazdu

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. W tym celu należy w Wydziale Komunikacji złożyć odpowiedni wniosek wraz z istotnymi dokumentami. Realizowana przez Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości, zaświadczenia ważności badania technicznego, ważnej polisy OC, a także dowodu własności pojazdu. Formalności związane z rejestracją pojazdu jakie wraz z petentem realizuje Wydział Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim zwykle nie są skomplikowane i w przypadku dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów proces nie wymaga więcej niż jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski druki do pobrania

Wszystkie zainteresowane osoby w celu załatwienia formalności mogą wykorzystać udostępniane przez Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski druki do pobrania. Opublikowane zostały one online aby umożliwić do nich szeroki dostęp. Warto zaznaczyć, że większość spraw aktualnie można załatwić również online. Jest to znacznie wygodniejsze, a całą procedurę można zrealizować z domu w krótkim czasie.

Mapa Wydział Komunikacji Piotrków Trybunalski

Liczba wyświetleń: 280Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS