Urząd Pracy Piotrków Trybunalski

PUP Piotrków Trybunalski – Powiatowy Urząd Pracy Piotrków Trybunalski

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Piotrków Trybunalski – Powiatowy Urząd Pracy Piotrków Trybunalski

Urząd Pracy Piotrków Trybunalski godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Piotrków Trybunalski oferty pracy, praca, dotacje, staże, kursy, rejestracja online

PUP Piotrków Trybunalski oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim ma na celu zniwelowanie stopy bezrobocia. Głównym zadaniem instytucji jest pomoc osobom bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia. Warto wiedzieć, że PUP Piotrków Trybunalski oferty pracy zamieszcza na głównej stronie internetowej. Oferty Pracy Piotrków Trybunalski PUP są dostępne niemal z każdej branży zawodowej. Osoby, które nie wiedzą jeszcze do końca, czym chciałyby się zajmować, na pewno będą w stanie znaleźć coś dla siebie. Przegląd ofert interesanci mogą zrealizować również na osobistym spotkaniu z doradcą zawodowym. Doradca pomoże dobrać odpowiednią ofertę, zwracając uwagę na wykształcenie, zainteresowanie, a także poziom kwalifikacji. Spotkanie jest możliwe po dokonaniu w PUP Piotrków Trybunalski rejestracji jako osoba bezrobotna. 

PUP Piotrków Trybunalski praca

W instytucji, jaką jest PUP Piotrków Trybunalski praca, wykonywana jest przez kadrę pracowniczą, posiadającą wysokie kwalifikacje. Każda zatrudniona w Urzędzie Pracy Piotrków Trybunalski osoba posiada wymagane wykształcenie oraz szeroki zakres umiejętności. W PUP Piotrków Trybunalski pracownicy zajmują się głównie bezpośrednią obsługą interesanta. Do ich zadań należy również wprowadzanie danych do systemu, przyjmowaniem oraz rozpatrywaniem wniosków, a także wsparciem osób poszukujących zatrudnienia. Zainteresowane pracą w tej placówce osoby powinny wiedzieć, że Urząd Pracy Piotrków Trybunalski oferty pracy w czasie rekrutacji dotyczącej zatrudnienia zamieszcza przeważnie na stronie internetowej. O pracę można ubiegać się również w czasie wizyty osobistej.

Urząd Pracy Piotrków Trybunalski godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Dyrektor w sprawie skarg oraz wniosków przyjmuje zainteresowane osoby wyłącznie w środy od 13:00 do 15:00. Urząd Pracy Piotrków Tryb godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługi interesantów. Z usług oferowanych przez instytucję korzystać można od poniedziałku do piątki w godzinach 8:00-15:30. Zalecana jest wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty osobistej, w celu uniknięcia niechcianej kolejki.

Urząd Pracy Piotrków Trybunalski godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 8:00-15:30
  • Wtorek: 8:00-15:30
  • Środa: 8:00-15:30
  • Czwartek: 8:00-15:30
  • Piątek: 8:00-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

PUP Piotrków Trybunalski kontakt

Petenci, którzy chcą uzyskać z PUP Piotrków kontakt, mogą użyć w tym celu podanego numeru telefonu. Istnieje też możliwość, przesłania wiadomości mailowej, przy użyciu poczty elektronicznej. Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim kontaktuje się z interesantem wyłącznie w czasie godzin otwarcia. 

Urząd Pracy Piotrków Trybunalski numer telefonu: 44 647 45 26
Adres e-mail: [email protected]

Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim adres: ul. Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski

PUP Piotrków dotacje

W instytucji, którą jest Urząd Pracy Piotrków Trybunalski o przyznanie dofinansowania, mogą ubiegać się osoby posiadające status osoby bezrobotnej. PUP Piotrków dotacje przyznaje na założenie własnej działalności gospodarczej. Osoby ubiegające się o dotacje nie mogą podejmować żadnej pracy zarobkowej ani pobierać funduszów pielęgnacyjnych.

Urząd Pracy Piotrków Trybunalski rejestracja

Osoby chcące dokonać rejestracji w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, mogą zrealizować to w sposób tradycyjny podczas osobistej wizyty w placówce. Dostępna jest również w jednostce Urząd Pracy Piotrków Trybunalski rejestracja online. Jest ona bardzo łatwa do wykonania oraz pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu, ponieważ nie istnieje konieczność wychodzenia z domu. W celu dokonania rejestracji elektronicznej należy przygotować skany wymaganych dokumentów oraz dołączyć je do wniosku. Procedura ma zostać zakończona złożeniem podpisu elektronicznego. 

PUP Piotrków Trybunalski staże

Oferowane przez PUP Piotrków Trybunalski staże pozwalają zdobyć doświadczenie zawodowe oraz poprawić swoje umiejętności. Doświadczenie jest bardzo ważne w szczególności w procesie rekrutacji. Długość stażu zależy od pracodawcy. Absolwenci mają możliwość na uzyskanie z firmą dalszej współpracy. Warto wiedzieć, że mogą z nich skorzystać osoby zarejestrowane w PUP Piotrków Trybunalski

Liczba wyświetleń: 1149Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS