Wydział Komunikacji Racibórz

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: śląskie

Wydział Komunikacji Racibórz

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Racibórz. Wydział Komunikacji w Raciborzu rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Wydział Komunikacji Racibórz kontakt

Udzielany przez Wydział Komunikacji Racibórz kontakt, można zrealizować wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z urzędnikami mogą wykonać połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji w Raciborzu. Wszystkie informacje na temat kontaktu, a także harmonogram godzin otwarcia zostały zamieszczone powyżej.

Istnieje także dodatkowa opcja skontaktowania się z pracownikami wydziału. Polega ona na przesłaniu wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wydział Komunikacji Racibórz kontakt mailowy realizuje w jak najszybszym możliwym czasie. Oczywiście występują sytuacje w których na odpowiedź będzie trzeba poczekać kilka dni roboczych.

Wydział Komunikacji Racibórz rezerwacja wizyty

Oczekiwanie w kolejce podczas osobistej wizyty w placówce dla niektórych osób jest bardzo męczące. Realizowana przez Wydział Komunikacji Racibórz rezerwacja wizyty jest optymalnym rozwiązaniem tego problemu. Bardzo szybka oraz wygodna rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w [miasie] pozwala na zminimalizowanie czasu oczekiwania. Interesanci mogą zarezerwować termin telefonicznie, a także internetowo. Podanie rodzaju sprawy, daty i godziny planowanej wizyty oraz danych identyfikujących petenta pozwala na rezerwacje terminu wizyty w Wydziale Komunikacji w Raciborzu.

Kontakt Wydział Komunikacji Racibórz

Adres: Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz

Telefon: 32 459 73 98, 32 459 73 17

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Racibórz:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:30
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-13:30

Wydział Komunikacji w Raciborzu

Petenci w celu załatwienia spraw związanych z komunikacją oraz transportem powinni udać się do jednostki, którą jest Wydział Komunikacji w Raciborzu. Pracownicy tego wydziału są doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani. Prowadzą oni zadania, związane z wydawaniem tablic rejestracyjnych, wydawaniem dowodów rejestracyjnych, legalizacją tablic rejestracyjnych oraz dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych, a także kartach pojazdu. Instytucja Wydział Komunikacji Racibórz nadaje petentom uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kieruje pojazdy na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Racibórz wyrejestrowanie pojazdu

Prowadzone przez Wydział Komunikacji Racibórz wyrejestrowanie pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Taką procedurę należy wykonać, wtedy gdy pojazd zostanie skradziony, zezłomowany lub został oddany do kasacji za granicą czy trwale utracony. Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do Wydziału Komunikacji w Raciborzu można złożyć nie tylko osobiście, ale również w formie online. Warto pamiętać, że za niewyrejestrowanie pojazdu w terminie Wydział Komunikacji Racibórz może nałożyć karę pieniężną.

Wydział Komunikacji Racibórz PKK 

Interesanci, którzy chcą uzyskać w jednostce Wydział Komunikacji Racibórz PKK muszą przedstawić urzędnikom wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologa, aktualne zdjęcie o wymaganych wymiarach, dokument tożsamości oraz wniosek o wydanie prawa jazdy. Wygenerowany przez Wydział Komunikacji Racibórz numer PKK jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w OSK, a także rezerwacji terminu egzaminu w WORD.

Mapa Wydział Komunikacji Racibórz

Liczba wyświetleń: 251Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS