Urząd Pracy Racibórz

PUP Racibórz – Urząd Pracy Racibórz

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Racibórz – Urząd Pracy Racibórz

Oferty Pracy PUP Racibórz online i stacjonarnie. Urząd Pracy Racibórz kontakt dla petentów, telefon. Zasięg terytorialny, godziny otwarcia PUP Racibórz.

PUP Racibórz

PUP w Raciborzu, a także nazywany przez mieszkańców Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu jest instytucją państwową. Jej zadaniem jest przeciwdziałanie bezrobociu, a także tworzenie na rynku pracy nowych miejsc. PUP Racibórz swoim zasięgiem obejmuje cały powiat raciborski. Oznacza to, że mieszkańcy okolicznych miast i wsi, które leżą w tym powiecie, mogą skierować się do PUP Racibórz. 

PUP Racibórz oferty pracy

Aby wykonywać swoje zadania Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu, regularnie gromadzi oferty pracy. Otwarte stanowiska, na które przeprowadzana jest aktualnie rekrutacja zebrano w tabeli online. PUP Racibórz oferty pracy gromadzi nie tylko stacjonarnie, ale również online. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą w łatwy sposób przeglądnąć oferty pracy w okolicy Raciborza i nie tylko. Dzięki tabeli przygotowanej przez Urząd Pracy Racibórz oferty pracy można dowolnie filtrować według wynagrodzenia, stanowiska, a nawet miejsca pracy.

Urząd Pracy Racibórz kontakt

Aktualnie Urząd Pracy Racibórz kontakt z interesantami obsługuje nie tylko telefonicznie, ale również mailowo. Wszelkie pytania można skierować na adres [email protected] lub [email protected]. Oczywiście pamiętać by w wiadomości znajdowały się dane kontaktowe nadawcy. Dodatkowo PUP Racibórz kontakt telefoniczny umożliwia pod wieloma numerami kontaktowymi. Oczywiście kontakt możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Adres: Ul. Klasztorna 6, 47-400 Racibórz
Telefon: 32 415 45 50, 32 415 88 23, 32 419 05 02, 32 415 71 57
E-mail: [email protected], [email protected]

Urząd Pracy Racibórz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Pracy w Raciborzu nie są tożsame z godzinami obsługi interesantów. Warto o tym pamiętać, gdyż godziny obsługi są krótsze. Wynika to z faktu, iż urzędnicy muszą również poświęcić czas na uzupełnienie odpowiednich dokumentów.

Godziny pracy PUP Racibórz
7:00-15:00

Godziny obsługi bezrobotnych PUP Racibórz
7:30-14:30

PUP-Racibórz zasięg terytorialny

Mieszkańcy, jakich gmin mogą zgłosić się do PUP w Raciborzu? Zasięg terytorialny Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu obejmuje 8 gmin.

  1. Racibórz
  2. Kornowac
  3. Krzanowice
  4. Krzyżanowice
  5. Kuźnia Raciborska
  6. Nędza
  7. Pietrowice Wielkie
  8. Rudnik

Liczba wyświetleń: 1332Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS