Zakład Karny Racibórz

Zakład Karny Racibórz

Kategoria: Zakład Karny

Województwo: śląskie

Zakład Karny Racibórz

Zakład Karny Racibórz telefon, adres placówki. Możliwe widzenia z osadzonymi, numer konta na wypiskę, Zakład karny Racibórz - zakład typu zamkniętego

Zakład Karny Racibórz

Jednostka, którą jest Zakład Karny w Raciborzu, jest zakładem karnym typu zamkniętego przeznaczonym dla recydywistów penitencjarnych z oddziałem terapeutycznym dla skazanych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo. Na terenie zakładu umiejscowione są również oddziały dla przebywających tymczasowo czyli aresztowanych na pewien okres czasu. Znajduje się tam również oddział dla skazanych pierwszy raz, którzy odbywają karę pozbawienia wolności z możliwością zatrudniania na zewnątrz. Jednostka jaką jest Zakład Karny Racibórz, zaliczana jest do kategorii pierwszej. Oznacza to, iż skazani odbywają tutaj zarówno kary krótkotrwałe jak i kary z dożywotniego pozbawienia wolności. Jednostka Zakładu Karnego w Raciborzu jest w stanie zapewnić około 815 miejsc dla osadzonych.

Zakład Karny Racibórz numer konta na wypiskę

Bliscy osób przebywających w areszcie, mogą przekazać na udostępniony przez Zakład Karny Racibórz numer konta na wypiskę pewną kwotę gotówki, która zostanie przekazana dla osadzonego. Warto nadmienić, iż osadzony nie otrzymuje gotówki bezpośrednio do rąk własnych. Udostępniony przez Zakład Karny Racibórz numer konta bankowego jest podany na głównej stronie internetowej Zakładu Karnego w Raciborzu.

Zakład Karny Racibórz forum

Wszelkie, informacje dotyczące instytucji jaką jest Zakład Karny Racibórz opinie, osoby zainteresowane mogą przeczytać na różnych forach internetowych, gdzie użytkownicy dzielą się ze sobą spostrzeżeniami m. in. na temat pracy i funkcjonowania zakładu. Osoby, które poszukują informacji dotyczącej m.in. obecnej sytuacji jaka panuje, na udostępnionym przez Zakład Karny Racibórz forum pozwoli, na uzyskanie cennych informacji oraz wskazówek. Forum służy głównie do dzielenia się spostrzeżeniami oraz informacjami, które są przekazywane, w szczególności przez osoby bliskie osadzonych w więzieniu. Warto jednak nadmienić, aby wszystkie wypowiedzi oraz informacje dodatkowo weryfikować na podstawie właściwej strony internetowej, gdyż Zakład Karny Racibórz forum nie stanowi oficjalnego źródła rzetelnych informacji.

Zakład Karny Racibórz widzenia

W jednostce jaką jest Zakład Karny Racibórz widzenia, są możliwe po uprzednim ustaleniu terminu oraz godziny wizyty w zakładzie. W celu telefonicznego umówienia spotkania należy skontaktować się pod numerem: 512490404. Kontakt jest możliwy codziennie w dni robocze, w godzinach od 8:00–13:00. Wizytę można również zarezerwować pod adresem [email protected]. Należy mieć jednak na uwadze, iż planowana wizyta powinna zostać zarezerwowana najpóźniej jeden dzień przez planowanym widzeniem z osadzonym w Zakładzie Karnym w Raciborzu.

Zakład Karny Racibórz adres:
Miasto: Racibórz
Ulica: ul. Eichendorffa 14
Kod pocztowy: 47-400Email: [email protected]
Zakład Karny Racibórz telefon: 32 453 96 00
Fax: 32 454 27 31

Liczba wyświetleń: 1048Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS