Wydział Komunikacji Sanok

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: podkarpackie

Wydział Komunikacji Sanok

Wydział Komunikacji w Sanoku Profil Kandydata na Kierowcę, rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Sanok kontakt, telefon.

Sanok Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Sanok Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Sanoku. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Sanok rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Sanok rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Sanok rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Sanok

Adres: Rynek 1, 38-500 Sanok

Telefon: 13 465 29 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sanok:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Sanoku

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Sanoku. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Sanok realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Sanok prawo jazdy

Petenci, którzy chcą załatwić sprawy związane z prawem jazdy muszą udać się w tym celu do Wydziału Komunikacji. Aby dokument został wydany należy obowiązkowo złożyć odpowiedni wniosek wraz z fotografią o wymaganych wymiarach. Ważnym aspektem jest to, że Wydział Komunikacji Sanok prawo jazdy wydaje we wcześniej wyznaczonym terminie. Informację o pozytywnym wyniku egzaminu instytucja uzyskuje od Ośrodka Egzaminowania Kierowców. W Wydziale Komunikacji w Sanoku prawo jazdy wydawane jest również w przypadku gdy blankiet zostanie zagubiony lub utraci swoją ważność.

Wydział Komunikacji Sanok wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Wyrejestrowanie pojazdu mogą wykonać osoby, które z różnych przyczyn przestały z niego korzystać. Samochód obowiązkowo należy wyrejestrować w przypadku gdy zostanie on skradziony, wycofany z obiegu czy oddany do kasacji za granicą. Wydział Komunikacji Sanok wniosek o wyrejestrowanie pojazdu przyjmuje wraz z innymi dokumentami, jakimi są dowód osobisty, dowód wpłaty oraz pełnomocnictwo, kiedy składa go osoba upoważniona. Wniosek można złożyć również w formie elektronicznej z wykorzystaniem ePUAP.

Wydział Komunikacji Sanok PKK

Profil Kandydata na Kierowcę jest to unikalny numer, jaki otrzymuje osoba przed rozpoczęciem egzaminu na prawo jazdy. Osoby, które chcą uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Sanok PKK muszą przedstawić potrzebne dokumenty. Są nimi wniosek o przyznanie numeru, orzeczenie psychologa, orzeczenie lekarskie, dokument tożsamości, a także zdjęcie aktualne o wymaganych wymiarach. Przyznany przez Wydział Komunikacji Sanok PKK jest potrzebny przy całym procesie uzyskiwania dokumentu prawa jazdy zarówno w Ośrodku Szkolenia Kierowców jak i w wybranym WORD.

Mapa Wydział Komunikacji Sanok

Liczba wyświetleń: 332Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS