Wydział Komunikacji Sochaczew

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Sochaczew

Wydział Komunikacji w Sochaczewie kontakt, telefon, godziny otwarcia. Sochaczew Wydział Komunikacji Profil Kandydata na Kierowcę, prawo jazdy, druki.

Sochaczew Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Sochaczew Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Sochaczewie. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Sochaczew rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Sochaczew rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Sochaczew rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Sochaczew

Adres: Józefa Piłsudskiego 65, 96-515 Sochaczew

Telefon: 46 864 18 14, 46 864 18 11

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sochaczew:

 • Poniedziałek 10:00-17:30
 • Wtorek 8:00-15:00
 • Środa 8:00-15:00
 • Czwartek 8:00-15:00
 • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji Sochaczew

Udając się do Wydziału Komunikacji interesanci mogą załatwić wiele różnych spraw, które są związane przede wszystkim z pojazdami. Wydział Komunikacji Sochaczew realizuje sprawy z zakresu transportu drogowego, ruchu drogowego oraz zarządzania ruchem na drogach publicznych. Jeśli chodzi o transport drogowy, to pracownicy Wydziału Komunikacji Sochaczewa wydają zezwolenia, zaświadczenia, a także licencje na kierowanie pojazdami. Mają oni możliwość zatrzymania prawa jazdy oraz wydają decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten wydział prowadzi również ewidencje i kontrolę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców. Wydaje uprawnienia dla wykładowców, a także instruktorów nauki jazdy.

Wydział Komunikacji Sochaczew prawo jazdy

Interesanci, którzy chcą odebrać prawo jazdy najpierw powinni w tym celu złożyć odpowiedni wniosek w Wydziale Komunikacji Sochaczew. Ważnym aspektem jest to, że do urzędu informacje na temat pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy przekazuje WORD w którym przeprowadzany był test. Wydział Komunikacji Sochaczew prawo jazdy wydaje petentom po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dokument należy odebrać osobiście.

Wydział Komunikacji Sochaczew rejestracja pojazdu

Realizowana przez Wydział Komunikacji Sochaczew rejestracja pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Ta procedura jest obowiązkowa dla właścicieli nowo zakupionych pojazdów. Konieczne jest również uiszczenie wymaganej opłaty. Aby zarejestrować pojazd w WK Sochaczewa, należy zaopatrzyć się we wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, potwierdzenie własności samochodu, a także potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Sochaczew pełnomocnictwo

Osoby, które chcą upoważnić kogoś na przykład do wykonania rejestracji samochodu powinny uzyskać wydawane przez Wydział Komunikacji Sochaczew pełnomocnictwo. Chcąc uzyskać taki druk, należy złożyć w tym celu odpowiedni wniosek. Dokument zostanie zaakceptowany przez urząd wyłącznie wtedy, kiedy będzie odpowiednio uzupełniony. Z tego względu, warto skorzystać z udostępnionego dokumentu przez placówkę Wydział Komunikacji Sochaczew pełnomocnictwo wzór. Przede wszystkim pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważniającej, dane osoby upoważnionej, miejscowość oraz datę, podpis oraz stopień pokrewieństwa.

Mapa Wydział Komunikacji Sochaczew

Liczba wyświetleń: 371

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS