Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: śląskie

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry

Jakie formalności można załatwić w Wydziale Komunikacji Tarnowskie Góry? Wydział Komunikacji w Tarnowskich Górach wniosek o wyrejestrowanie pojazdu, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry kontakt

Wszystkie potrzebne dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Tarnowskich Górach udostępnione są powyżej. Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry kontakt zdalny z interesantami realizuje na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać wszelkie zapytania, korzystając z poczty elektronicznej. Pracownicy wydziału na otrzymane wiadomości odpowiadają najszybciej jak to możliwe. W zależności od obłożenia placówki czas oczekiwania na odpowiedź z Wydziału Komunikacji może wynosić do kilku dni roboczych.

Drugi sposób umożliwiający kontakt z Wydziałem Komunikacji Tarnowskich Gór to skorzystanie z podanego numeru telefonu. Należy zaznaczyć, że jest to najszybszy kanał kontaktowy, dzięki któremu interesanci w danej chwili uzyskają potrzebne informacje.

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry rezerwacja wizyty

Możliwa w jednostce organizacyjnej, którą jest Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry rezerwacja wizyty jest bardzo wygodna, ponieważ petenci, wybierając się osobiście do placówki nie muszą czekać w kolejce. Termin wizyty można zarezerwować online, wpisując swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Godnym uwagi jest fakt, że można to zrealizować również korzystając z podanego numeru telefonu. Realizując połączenie petenci rezerwują termin na konkretną datę oraz godzinę.

Kontakt Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry

Adres: Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry

Telefon: 32 381 87 66,

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry:

 • Poniedziałek 7:00-14:30
 • Wtorek 8:00-16:30
 • Środa 7:00-14:30
 • Czwartek 7:00-14:30
 • Piątek 7:00-13:30

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry

Sprawy związane z rejestracją pojazdów interesanci z Tarnowskich Gór i okolic mogą załatwić, udając się do Wydziału Komunikacji. W tym wydziale można załatwić także wiele innych formalności, jakimi są między innymi legalizacja tablic rejestracyjnych, czy uzyskanie uprawnień na wykonywanie zarobkowego przewozu ludzi i towarów oraz uzyskanie licencji na przejazd taksówkami. Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry zajmuje się również nadzorowaniem szkoleń prowadzonych przez przedsiębiorców, nadzorem nad Stacjami Kontroli Pojazdów, przyjmowaniem zawiadomień o zatrzymaniu uprawnień oraz cofaniem i przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Urzędnicy wyznaczają jednostki do usuwania pojazdów z drogi, a także wydają karty parkingowe niepełnosprawnym osobom.

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Tarnowskich Gór PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Tarnowskie Góry

Liczba wyświetleń: 280

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS