Urząd Pracy Tarnowskie Góry

PUP Tarnowskie Góry – Urząd Pracy Tarnowskie Góry

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Tarnowskie Góry – Urząd Pracy Tarnowskie Góry

Urząd Pracy Tarnowskie Góry terminy wizyt, umów spotkanie w PUP. Urząd Pracy Tarnowskie Góry oferty pracy w powiecie. Kontakt PUP Tarnowskie Góry, telefon.

Urząd Pracy Tarnowskie Góry oferty pracy

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku pracownicy mają świadomość, iż obowiązkiem instytucji  jest zapobieganie bezrobociu. Z tego powodu też na stronie internetowej gromadzone są przez PUP Tarnowskie Góry oferty, na które aktualnie przeprowadzana jest rekrutacja. Wszystkie ogłoszenia dostępne są online w formie tabeli. Dodatkowo PUP Tarnowskie Góry oferty pracy pozwala filtrować w zależności od potrzeb petenta według powiatu, rodzaju umowy lub wymiaru czasu pracy. Wszystkie oferty pracy przygotowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach są na bieżąco aktualizowane.

Oczywiście PUP Tarnowskie Góry aktualne oferty pracy udostępnia do wglądu interesantom również stacjonarnie w budynku instytucji. Możliwość ta jest dostępna dla każdego, jednak należy pamiętać, iż stacjonarne przeglądnięcie ogłoszeń stacjonarnie automatycznej nie umożliwia filtracji według potrzeb.

PUP Tarnowskie Góry kontakt

Osoby bezrobotne mogą zgłosić się do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach w celu uzyskania wsparcia w znalezieniu zatrudnienia, stażu czy pomocy finansowej. Obecnie Urząd Pracy Tarnowskie Góry kontaktuje się z petentami telefonicznie. Dzwoniąc od numer +48 32 285 50 38 można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące spraw w urzędzie.

W instytucji PUP Tarnowskie Góry praca jest wykonywana przez osoby które pomagają dopełnić formalności, ale także są w stanie udzielić pomocy w stworzeniu profesjonalnego CV i przesłaniu go do pracodawcy.

Adres: ul. Towarowa 1, 42-600 Tarnowskie Góry
Telefon: +48 32 285 50 38
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia PUP Tarnowskie Góry

Instytucja działa we wszystkie dni robocze od 7:30 do 15:30. Należy jednak wiedzieć, że obsługa interesantów możliwa jest od 8:00 do 14:00, w tych godzinach prowadzona jest również rejestracja w Urzędzie Pracy w Tarnowskich Górach.

Urząd Pracy Tarnowskie Góry terminy

Od maja 2022 roku zostało wznowione osobiste stawiennictwo osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Spotkania w PUP w Tarnowskich Górach są obowiązkowe dla bezrobotnych. Zbagatelizowanie ustalonego przez instytucje terminu wizyty może wiązać się z utratą prawa do ubezpieczenia z PUP, a także odebraniem zasiłku dla bezrobotnych.

Jeżeli chodzi o umawianie wizyt w Urzędzie Pracy możliwe jest to telefonicznie jak i mailowo. PUP Tarnowskie Góry prowadzi zapisy wszystkich interesantów. Urząd Pracy Tarnowskie Góry terminy wizyt udostępnia telefonicznie. Pod numerem 32 285 50 38 wew. 4, 8, 9 można uzyskać informacje o dostępnych terminach w PUP Tarnowskie Góry. Dodatkowo wiadomość związaną z terminami można przesłać mailowo na adres poczty elektronicznej [email protected]

Urząd Pracy Tarnowskie Góry rejestracja online

Osoby poszukujące pracy w Tarnowskich Górach mogą zgłosić się do Powiatowego Urzędu Pracy w celu rejestracji jako osoba bezrobotna. Mimo iż nie każdy ma prawo do zasiłku dla bezrobotnych, osoby zarejestrowane mają gwarantowane bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne. Z tego względu warto zarejestrować się w Urzędzie Pracy w Tarnowskich Górach. Obecnie oferowane są dwie możliwości: rejestracja stacjonarna lub przez Internet.

Rejestracja online przeznaczona jest dla osób które posiadają podpis kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP. W przypadku rejestracji internetowej konieczne jest przesłanie zeskanowanych dokumentów. Dodatkowo konieczne jest potwierdzenie swoich danych. W powiatowej jednostce jaką jest Urząd Pracy Tarnowskie Góry rejestracja online jest jedną z najczęściej wykorzystywanych form.

Jeśli chodzi o rejestrację w urzędzie pracy w Tarnowskich Górach, to przed wizytą w tej instytucji należy umówić się telefonicznie z urzędnikiem – dostępne terminy wizyty w PUP Tarnowskie Góry można ustalić telefonicznie. Na spotkanie należy zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Dowód osobisty lub paszport będzie wymagany jako dowód tożsamości, a także poprzednie świadectwa pracy i ukończenia szkoły.

Liczba wyświetleń: 1479Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS