ZUS Lublin

ZUS Lublin – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: lubelskie

ZUS Lublin – Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie

Oddział ZUS w Lublinie kontakt. ZUS Lublin telefon, infolinia. Godziny otwarcia ZUS Lublin kontakt telefoniczny, adres. Renty i emerytury ZUS Lublin.

ZUS Lublin kontakt

Chcąc odwiedzić osobiście odział ZUS w Lublinie warto znać podstawowe informacje na temat instytucji, a także dane dotyczące możliwości skontaktowania się. ZUS Lublin kontakt telefoniczny prowadzi w każdym oddziale. Należy wiedzieć, że jednostka mieści się w dwóch budynkach przy tej samej ulicy. W każdej z nich realizowany jest inny zestaw formalności.

ZUS Zana Lublin kontakt

ZUS Lublin adres korespondencyjny

ZUS oddział w Lublinie korespondencję listowną przyjmuje pod adresem siedziby. W zależności czego dotyczy sprawa, należy wybrać odpowiednią adres ZUS Lublin. Placówka przy ulicy Zana 36 obsługuje sprawy z zakresu emerytur, rent i zasiłków. Jeżeli temat korespondencji związany jest z płatnikami składek, osobą ubezpieczoną lub zasiłkiem list powinien zostać zaadresowany na adres Zana 38A. 

Adres: ul. T. Zana 36, 20-601 Lublin 
Adres: ul. Tomasz Zana 38A, 20-601 Lublin

ZUS Lublin godziny otwarcia

Lublin ZUS godziny otwarcia wydłużył, aby przyjąć więcej petentów. Wszyscy, którzy podlega oddział ZUS Lublin, mogą w godzinach otwarcia udać się do siedziby osobiście. Od wtorku do piątku placówka pracuje w godzinach 8:00-15:00, a w poniedziałki ZUS Lublin godziny wydłużył do 18:00, dzięki czemu instytucja może obsłużyć większą liczbę petentów.

ZUS Lublin Zana godziny pracy – obie jednostki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie posiadają tożsame godziny otwarcia.

  • poniedziałek 08:00-18:00
  • wtorek 08:00-15:00
  • środa 08:00-15:00
  • czwartek 08:00-15:00
  • piątek 08:00-15:00

Godziny urzędowania ZUS w Lublinie 
poniedziałek-piątek: 7:15-15:15

ZUS infolinia Lublin

Infolinia ZUS Lublin to jeden z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie pomocy w sprawie swoich świadczeń ZUS. Na infolinii ZUS Lublin można uzyskać informacje dotyczące każdego aspektu swoich świadczeń, emerytur, rent oraz innych świadczeń takich jak 500+. Infolinia działa pod numerem 22 560 16 00. Podany numer obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych Centrum Obsługi Klienta ZUS. Infolinia ZUS Lublin jest dostępna zarówno dla petentów podlegających pod instytucje jak i tych mieszkających w pozostałych rejonach Polski. Aby skontaktować się bezpośrednio z instytucją, należy skorzystać z usługi jaką jest telefon ZUS Lublin.

ZUS Lublin telefon

Jak wspomniano wcześniej, telefoniczna infolinia ZUS nie jest jedynym sposobem na uzyskanie bezpośredniego kontaktu. ZUS w Lublinie telefon obsługuje we wszystkie dni robocze w których działa placówka. Oczywiście nie są wliczane do tego dni ustawowo wolne od pracy. Telefon do ZUS Lublin jest obsługiwany przez pracowników centrali bezpośrednio w instytucji.  

Telefon do centrali: (0-81) 535 77 77
Faks: (0-81) 528-06-24

ZUS Lublin Wydział Rent i Emerytur telefon

W związku z podziałem jednostki ZUS na dwie osobne placówki należy wiedzieć, że sprawy emerytalno-rentowe nie są obsługiwane w obu budynkach. W oddziale ZUS Lublin Wydział Rent i Emerytur telefon obsługują pracownicy z budynku przy ulicy Zana 36.

Kontaktując się z pracownikami Wydziału Rent i Emerytur można uzyskać wsparcie w zakresie uzyskania świadczeń. Dodatkowo pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lublinie może przekazać potrzebne wsparcie w zakresie potrzebnych do złożenia dokumentów, a także kroków postępowania w celu uzyskania renty.

Punkty Informacyjne ZUS Lublin

Każdy z Punktów Informacyjnych ZUS Lublin oferuje petentom dodatkową możliwość obsługi poza centralną siedzibą oddziału. Oba z podanym poniżej adresów obsługiwane są od 8:00 do 15:00 we wszystkie dni robocze.

Adres: ul. Niepodległości 19, 21-040 Świdnik

Adres: ul. Warszawska 37, 21-560 Międzyrzec Podlaski

Liczba wyświetleń: 8370Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS