PORD Gdynia - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdyni

Opublikowano:

Kategoria: WORD

Województwo: pomorskie

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdyni

PORD Gdynia kontakt dla zdających. Egzamin na prawo jazdy PORD Gdynia. Zapisy na egzaminy na prawo jazdy teoretyczne i praktyczne. PORD Gdynia katB.

PORD w Gdyni

PORD w Gdyni to jeden z oddziałów PORD w Gdańsku. Pozwala to na przeprowadzenie większej ilości egzaminów na prawo jazdy w trójmieście.

Adres

ul. Opata Hackiego 10 A, 81-213 Gdynia

Biuro Obsługi Egzaminów 

Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 7:30 do 15:30.
Telefon: 58 620-17-16 wew. 101, 110
E-mail: [email protected]

Zapisy na egzamin PORD w Gdyni odbywają się stacjonarnie w godzinach pracy Biura Obsługi Egzaminów. Należy przygotować odpowiednie dokumenty. Warto sprawdzić listę potrzebnych poświadczeń na stronie. Dodatkowo na test można zapisać się online i telefonicznie. Więcej informacji dotyczących egzaminów znajduje się na infolinii Biura Obsługi Egzaminów Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdyni. Zaleca się zadzwonić w celu uzyskania informacji dodatkowych.

Aby przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, należy ukończyć odpowiedni kurs w OSK. Po zaliczeniu 30 godzin lekcji praktycznych i teoretycznych odblokowana zostaje możliwość rezerwacji terminu w PORD. Chcąc uzyskać prawo jazdy kat B, należy zdać test teoretyczny z wynikiem minimum 68 punktów. Zdanie teorii skutkuje przyzwoleniem na przystąpienie do egzaminu praktycznego.

Liczba wyświetleń: 3786Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS