Urząd Pracy Chojnice

PUP Chojnice – Powiatowy Urząd Pracy Chojnice

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Chojnice – Powiatowy Urząd Pracy Chojnice

PUP Chojnice szkolenia dla petentów, staże dla bezrobotnych. Oferty pracy Chojnice PUP. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Pracy w Chojnicach, kontakt, telefony.

PUP Chojnice oferty pracy

Aby jak najlepiej działać w kwestii przeciwdziałania bezrobociu, Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach podejmuje szereg działań które mają na celu zwiększyć aktywizację zawodową osób niepracujących. Na stronie internetowej Urząd Pracy Chojnice oferty pracy udostępnia petentom do wglądu. Ta usługa jest szczególnie ceniona przez interesantów, ponieważ nie wymaga osobistej wizyty w instytucji w celu poznania bazy danych ofert pracy w powiecie. 

Oferty pracy Chojnice PUP udostępnia w tabeli na stronie internetowej. Łatwa i przejrzysta forma przedstawienia umożliwia szybkie przeglądanie ofert pracy. Dodatkowo na stronie istnieje możliwość filtrowania wyników według indywidualnych kwestii. Pozwala to maksymalnie dopasować wyszukiwanie ofert pracy pod indywidualne preferencje. Oczywiście spis ofert pracy Urząd Pracy Chojnice posiada również stacjonarnie w instytucji. Bezrobotnym udającym się do PUP Chojnice praca może być oferowana już od pierwszej wizyty w urzędzie. Osoby które cenią wartość jaką jest praca Chojnice PUP może okazać się instytucją która jest w stanie udzielić wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia.

PUP Chojnice szkolenia i staże

Co to jest staż z Urzędu Pracy w Chojnicach? Staż to szansa na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia, które może pomóc w znalezieniu pracy. Jest to w zasadzie płatny okres próbny: można wypróbować pracę i zobaczyć, jak to naprawdę jest, bez konieczności podejmowania zobowiązań. 

Urząd Pracy Chojnice kontakt – telefon, adres

W Chojnicach Urząd Pracy mieści się przy ulicy Lichnowskiej. Instytucja obsługuje interesantów zamieszkujących powiat chojnicki. Należy jednak wiedzieć, że ze względu na duży obszar powiatu PUP Chojnice posiada Punkty Obsługi klienta również w innych miejscowościach. 

Adres: ul. Lichnowska 5, 89-600 Chojnice
Telefon: (52)39 50 700
E-mail: [email protected]

Dane kontaktowe do PUP Chojnice dostępne są w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu siedziby. Pracownicy sekretariatu jednostki odbierają telefony przychodzące oraz pocztę elektroniczną. Oczywiście urzędnicy zatrudnieni w PUP Chojnice kontakt z interesantami obsługują jedynie w godzinach pracy.  Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Chojnie kontakt poprzez pocztę elektroniczną obsługuje w wypadku gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane. Dodatkowo wiadomość musi być opatrzona tematem. W innym przypadku uzyskanie odpowiedzi zwrotnej od urzędników będzie niemożliwe.

Punkty Obsługi Klienta Urzędu Pracy w Chojnicach

W budynku Administracji Zasobów komunalnych w Czersku mieści się Punkt Obsługi Klienta Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach. W biurze można składać dokumenty skierowane do PUP Chojnice

Adres: ul. Dworcowa 31, 89-650 Czersk 
Telefon: (52) 33 44 897

POK Brusy
Adres: ul. Na Zaborach 1, 89-632 Brusy
Telefon: (52)39 69 311

Liczba wyświetleń: 9348Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS