NFZ Chojnice

NFZ Chojnice - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura w Chojnicach

Opublikowano:

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: pomorskie

NFZ Chojnice - Narodowy Fundusz Zdrowia Delegatura w Chojnicach

NFZ Delegatura Chojnice godziny urzędowania placówki, adres, EKUZ. Kontakt, numer telefonu do Narodowego Funduszu Zdrowia Delegatura w Chojnicach.

NFZ Chojnice

Narodowy Fundusz Zdrowia, jakim jest NFZ Chojnice, są delegaturą, która podlega pod oddział NFZ Gdańsk. Oddział NFZ Chojnice- Narodowy Fundusz Zdrowia Pomorski Oddział Wojewódzki w Gdańsku znajduje się na ul. Marynarki Polskiej 148 w Gdańsku. Delegatura zarządza środkami funduszu zdrowia oraz finansuje różnego rodzaju świadczenia zdrowotne, organizując konkursy ofert. Promuje zdrowie i tworzy najrozmaitsze programy jego ochrony, którymi zarządza i kontroluje. Prowadzi Centrum Wykazu Ubezpieczonych, robiąc ich spis. Jego organami są: Rada Fundusz, Prezes Funduszu, a także rady oddziałów wojewódzkich Funduszu i ich dyrektorzy. W narodowym Funduszu Zdrowia można ubiegać się wydanie Europejskiej Karty Ubezpieczeń Zdrowotnych EKUZ, która pozwala korzystać z usług opieki medycznej w państwach należących do Unii Europejskiej. NFZ Chojnice są jednostką organizacyjną działającą na podstawie ustawy o świadczeniach, co pozwala mu na ich udzielanie.

NFZ Chojnice kontakt

Kontakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w Chojnicach jest realizowany w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania Chojnice NFZ. Godziny otwarcia placówki każdego dnia są takie same. W soboty i niedziele pracownicy instytucji nie udzielają pomocy interesantom, ponieważ placówka w te dni jest nieczynna.  Jego siedziba znajduje się w Chojnicach na ul. Leśnej 10. Interesanci mogą wiele spraw załatwić, korzystając z elektronicznych możliwości składania dokumentów i pobierania świadczeń.

NFZ Chojnice adres: ul. Leśna 10, 89-600 Chojnice

NFZ Chojnice telefon: +48 52 397 46 81

NFZ Chojnice godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Liczba wyświetleń: 3172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS