ZUS Gdynia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Gdynia

Opublikowano:

Kategoria: ZUS

Województwo: pomorskie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ZUS Gdynia

Aktualny kontakt ZUS Gdynia telefon, kontakt. ZUS Gdynia godziny otwarcia oddziału, infolinia ZUS w Gdyni, wydział świadczeń emerytalno-rentowych.

ZUS Gdynia kontakt

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gdyni jest instytucją, którą obsługuje interesantów zamieszkujących miasto Gdynia. Warto również dodać, że ZUS w Gdyni jest inspektoratem podległym pod ZUS w Gdańsku. Poniżej dostępne są dane kontaktowe ZUS Gdynia, a także wszystkie potrzebne informacje dotyczące godzin otwarcia, dojazdu, formalności realizowanych w instytucji.

ZUS Gdynia adres: ul. Władysława IV 24, 81-364 Gdynia

Aktualnie ZUS Gdynia kontakt obsługuje jedynie w formie telefonicznej. Aby skontaktować się z obsługą klienta ZUS w Gdyni, można skorzystać z podanych poniżej numerów kontaktowych. Ważną informacją dotyczącą funkcjonowania jednostki są godziny otwarcia. Należy wiedzieć, że ZUS Gdynia kontakt prowadzi jedynie w wybranym czasie.

ZUS Gdynia numery telefonów

Dla interesantów przygotowano dwa numery kontaktowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdyni. Należy pamiętać, że każdy z numerów telefonu ZUS Gdynia obsługiwany jest w innych godzinach. Jeżeli chodzi o ZUS Gdynia telefon (58) 666 47 00, działa w godzinach obsługi interesantów. Natomiast numer 22 560 16 00 działa od 7:00 do 18:00 we wszystkie dni robocze. 

Telefon: 22 560 16 00, (58) 666 47 00

ZUS Gdynia infolinia

ZUS infolinia Gdynia to Centrum Telefoniczne prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, którego zadaniem jest udzielanie osobom dzwoniącym podstawowych informacji o emeryturach i rentach oraz niektórych innych świadczeniach z ubezpieczeń społecznych. Wszystkie potrzebne informacje mogą zostać udzielone przez telefon, w odpowiedzi na konkretne pytania. Aby nawiązać kontakt z infolinia ZUS Gdynia, można zadzwonić pod numer telefonu 22 560 16 00. Infolinia działa we wszystkie dni robocze godzinach od 7:00 do 18:00.

ZUS Gdynia godziny otwarcia

Godziny otwarcia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdyni różnią się każdego dnia. Z pewnością ma to związek z obsługą interesantów, godziny otwarcia zostały ustalone, aby każdy z mieszkańców Gdyni mógł zrealizować formalności w ZUS Gdynia osobiście. ZUS Gdynia godz otwarcia są niezmienne od wtorku do piątku, natomiast w poniedziałki urząd czynny jest 3 godziny dłużej.

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Godziny urzędowania
poniedziałek-piątek: 7:00-15:00

ZUS Gdynia wydział świadczeń emerytalno-rentowych

Ustalaniem wysokości świadczeń zajmuje się wydział świadczeń emerytalno-rentowych ZUS w Gdyni. Warto skontaktować się z działem w celu uzyskania dodatkowych informacji. Oczywiście przyznawana kwota świadczenia musi być zgodna z ogólnopolskim standardami ustalonymi przez ZUS na dany rok.

Liczba wyświetleń: 11589Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS