NFZ Gdynia

NFZ Gdynia - Narodowy Fundusz Zdrowia Pomorski w Gdynii

Opublikowano:

Kategoria: NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia

Województwo: pomorskie

NFZ Gdynia - Narodowy Fundusz Zdrowia Pomorski w Gdynii

NFZ Gdynia godziny otwarcia jednostki. Adres, numer telefonu, fax. Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, sanatoria w Narodowym Funduszu Zdrowia w Gdyni.

NFZ Gdynia

W Narodowym Funduszu Zdrowia NFZ Gdynia istnieje możliwość wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Jest to karta, która umożliwia bezpłatne skorzystanie, z niektórych usług pomocy zdrowotnej poza granicami Polski. Zostaje wydana interesantowi, który wcześniej złożył wniosek w NFZ Gdynia. Instytucja wystawia również skierowania na pobyt w sanatorium osobom, które się o nie ubiegają i spełniają odpowiednie warunki. Każda taka osoba musi przejść pewien proces, w którym zawarte jest badanie lekarskie i wszelkiego rodzaju kontrole. Kolejki NFZ Gdynia są przez pracowników jednostki szybko obsługiwane.

NFZ Gdynia kontakt

NFZ Śląska Gdynia służy klientom w tygodniu od poniedziałku do piątku w podanych niżej godzinach. W soboty i niedziele NFZ Śródmieście Gdynia jest nieczynny i nie pełni żadnych usług. NFZ Gdynia kontakt interesantów z pracownikami jednostki umożliwia dzięki kilku sposobom łączności. Jednym z nich są połączenia telefoniczne na podany numer telefonu, który jest wykorzystywany między innymi do udzielania informacji dzwoniącym petentom. Wykwalifikowany zespół pracujący w Narodowym Funduszu Zdrowia w Gdyni jest gotowy do różnorakiej pomocy osobom jej potrzebującym. NFZ Śląska Gdynia godziny otwarcia odpowiednio dopasował do potrzeb swoich klientów. Główna siedziba NFZ Śródmieście Gdynia znajduje się na ul. Śląskiej 53 w Gdyni.

NFZ Gdynia adres: ul. Śląska 53, 81-402 Gdynia
NFZ Gdynia telefon: 58 622 64 68
Fax: 58 751 25 16
E-mail: [email protected]

NFZ Gdynia ul Śląska godziny otwarcia:

Poniedziałek 08:00-15:45
Wtorek 08:00-15:45 
Środa 08:00-15:45 
Czwartek 08:00-15:45 
Piątek 08:00-15:45 
Sobota Zamknięte
Niedziela  Zamknięte

Liczba wyświetleń: 3125Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS