Urząd Miasta Bardo – UM w Bardzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Bardo – UM w Bardzie

Urząd Miasta Bardo kontakt dla mieszkańców, telefony. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Bardzie. Urząd Miasta Barda wydziały wewnętrzne instytucji.

Urząd Miasta Bardo kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Bardo telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Bardo godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Barda otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Bardo godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Bardo

Adres: Rynek 2, 57-256 Bardo

Telefon: +48 748 171 478,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bardo:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Bardo Urząd Miasta

Urząd Miejski w Bardo pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Bardzie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Bardo opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Barda powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Barda podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Barda podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Bardo

Liczba wyświetleń: 365Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS