Urząd Miasta Częstochowa

Urząd Miasta Częstochowa

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Częstochowa

Urząd Miasta Częstochowa wydziały oraz godziny otwarcia dostępne na stronie. Wydział komunikacji rejestracja pojazdów, dowody osobiste Urząd Miasta Częstochowa.

Urzad miasta Częstochowa kontakt

Poszukując kontaktu z obsługą interesanta Urzędu Miasta w Częstochowie, warto skorzystać z podanych poniżej danych kontaktowych i sposobów na kontaktowanie się. Warto wiedzieć ze Częstochowa Urząd Miasta kontakt z interesantami realizuje poprzez formularz kontaktowy. Poprzez arkusz można przesyłać zapytania do BOI.

Główna siedziba Urzędu Miasta Częstochowa mieści się przy ulicy Śląskiej. Chcąc uzyskać konkretną informację na temat pracy urzędu, zaleca się skontaktować się z UM w Częstochowie telefonicznie.

Adres: ul. Śląska 11/13, 42-217 Częstochowa
Telefon: +48 34 370 71 00
E-mail: [email protected] 

Urząd Miasta Częstochowa godziny otwarcia

Urząd Miasta Częstochowa jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Dodatkowo we wtorki od godziny 7:30 do 17:00 czynny jest punkt przy ulicy Waszyngtona 5.

UM Częstochowa wydziały

W Urzędzie Miasta funkcjonuje wiele wydziałów. Każdy z nich posiada inne kompetencje. Chcąc załatwić konkretne formalności w Urzędzie Miasta w Częstochowie, należy udać się do odpowiedniego wydziału. Urząd Miasta Częstochowa wydziały, mieszczą się w głównym budynku, ale dostępne są również wydziały znajdujące w innej lokalizacji. Chcąc zrealizować formalności w Urzędzie szybciej, najlepiej przygotować wcześniej odpowiednie dokumenty. Ze względu na to oferowane są przez Urząd Miasta Częstochowa druki do pobrania.

Urząd Miasta Częstochowa rezerwacja kolejki

Rezerwacja miejsca w kolejce jest możliwa telefonicznie pod numerem centrali +48 34 370 71 00. Warto pamiętać, że dostępna jest platforma online umożliwiająca rezerwacje kolejki zarówno w oddziale głównm jak i referacie przy ulicy Waszyngtona.

Urząd Miasta Częstochowa wydział komunikacji 

Referat Komunikacji Wydziału Spraw Obywatelskich w Częstochowie nie mieści się w głównym oddziale Urzędu Miasta. Urząd Miasta Częstochowa wydział komunikacji obsługuje interesantów we wtorki od 7:30 do 17:00 oraz w pozostałe dni robocze w godzinach 7:30-15:30.

Adres: ul. Waszyngtona 5, 42-217 Częstochowa

Urząd Miasta Częstochowa wydział komunikacji dowody rejestracyjne kontakt w tej sprawie możliwy jest do zrealizowania telefonicznie pod numerem 34 370 77 22 oraz 34 370 77 24. Rejestracja pojazdów przeprowadzana jest stacjonarnie, zaleca się zapowiedzieć swoją wizytę umówić się telefonicznie na spotkanie w urzędzie. Wydział komunikacji Urzędu Miasta w Częstochowie obsługuje również sprawy dotyczące prawa jazdy.

UM Częstochowa rejestracja pojazdów: 34 370 77 22, 34 370 77 24
UM Częstochowa prawo jazdy: 34 370 77 25, 34 370 77 21

UM Częstochowa dowody osobiste

W sprawie dowodów osobistych odpowiednie wnioski i dokumenty należy złożyć do Biura Obsługi Interesanta. Przy składaniu wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Częstochowa konieczne jest posiadanie odpowiednich zdjęć oraz innych dokumentów potwierdzających tożsamość.

Liczba wyświetleń: 46508Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS