Urząd Miasta Gliwice

Urząd Miasta Gliwice

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Gliwice

Aktualny kontakt Urząd Miasta Gliwice. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Gliwice, adres, godziny otwarcia, telefon. Urząd Miasta Gliwice aktualności.

Urząd Miasta Gliwice kontakt

Urząd Miejski w Gliwicach posiada własną stronę internetową, jednak odnalezienie najpotrzebniejszych informacji może okazać się dla niektórych problematyczne. Z tego względu wszystkie dane kontaktowe oraz potrzebne informacje na temat Urzędu Miejskiego w Gliwicach dostępne są poniżej.

Adres: ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice
Telefon: 32 231 30 41
Faks: 32 231 27 25 
E-mail: [email protected] 

Gliwice Urząd Miasta godziny otwarcia

Urząd pracy jest dostępny dla interesantów od poniedziałku do piątku. Jeżeli chodzi o godziny pracy to różnią się one w poszczególnych dniach. Urząd Miasta Gliwice godziny otwarcia od poniedziałku do piątku, nie zmieniają się. W te dni urząd czynny jest od 8:00 do 16:00. W czwartki instytucja działa w godzinach 8:00-17:00. Jeżeli chodzi o piątek, UM Gliwice jest dostępny od 8:00 do 15:00.

UM Gliwice godziny otwarcia:

 • poniedziałek-środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-17:00
 • piątek: 8:00-15:00

Urząd Miasta Gliwice wydziały

Warto wiedzieć, że Urząd Miejski Gliwice obsługuje interesantów także w innych lokalizacjach. Poza główną siedzibą instytucji przy ulicy Zwycięstwa, dostępna jest także filia urzędu przy ulicy Jasnej 31A. W tym miejscu znajduje się wydział komunikacji. Dodatkowo przy ulicy Fredry 6 działa filia Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Pracownicy nie prowadzą obsługi interesantów, do zadań urzędników należy obsługa wewnętrzna urzędu.

Adres: ul. Jasna 31a, 44-100 Gliwice
Wydziały: 

 • Biuro Rozwoju Miasta
 • Wydział Edukacji
 • Wydział Gospodarki Nieruchomościami
 • Wydział Planowania Przestrzennego
 • Referat Rejestracji pojazdów (filia)
 • Miejski Rzecznik Konsumentów

Adres: ul. Fredry 6, 44-100 Gliwice
Wydziały:

 • Wydział Audytu Wewnętrznego
 • Wydział Nadzoru Właścicielskiego

Urząd Miasta Gliwice Wydział Komunikacji

Sprawy związane z komunikacją oraz pojazdami, mieszkańcy Gliwic mogą zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta. Wydział Komunikacji w Gliwicach mieści się w dwóch lokalizacjach. Dla klientów indywidualnych przeznaczona jest lokalizacja w głównym budynku Urzędu Miasta Gliwice ul. Zwycięstwa 21. Aktualnie Wydział Komunikacji UM Gliwice nie prowadzi obowiązkowych zapisów. Petenci, którzy nie dokonali wcześniejszej rezerwacji, przyjmowani są według kolejki. Takie osoby zobowiązane są do wybrania biletu z biletomatu. W przypadku interesantów, którzy dokonali internetowej rezerwacji terminu w Wydziale Komunikacji, obsługa prowadzona jest przy stanowiskach 2 i 3. Wydział Komunikacji Gliwice obsługuje osoby zainteresowane w godzinach pracy Urzędu Miasta Gliwice.

Urząd Miasta Gliwice Wydział Komunikacji przy ulicy Jasnej, obsługuje osoby, które chcąc zrealizować sprawy w ilości 3 lub więcej. W takim przypadku konieczne jest umówienie wizyty przez telefon. Osoby indywidualne z pojedynczymi formalnościami mogą umówić się na wizytę online. Dodatkowo Wydział Komunikacji w tej lokalizacji obsługuje sprawy związane ze zbyciem i nabyciem pojazdu, a także zmianą danych w dowodzie rejestracyjny. Zapisy online są wymagane jedynie dla osób rejestrujących pojazd.

Urząd Miasta Gliwice opłata skarbowa

Niektóre formalności wymagają w Urzędzie Miasta Gliwice wymagają uiszczenia opłaty skarbowej. Dostępnych jest wiele możliwości uiszczenia opłaty skarbowej. Jeżeli chodzi o Urząd Miasta Gliwice opłata skarbowa może zostać uregulowana z pomocą bankowości elektronicznej lub tradycyjnego przelewu. Dodatkowo istnieje także możliwość zapłaty na poczcie lub z wykorzystaniem strony gliwice.oplatyurzedowe.pl. Warto pamiętać, że opłata skarbowa jest możliwa do opłacenia także w opłatomatach. Znajdują się one na parterze głównej siedziby Urzędu Miasta w Gliwicach.

Liczba wyświetleń: 62820Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS