Urząd Miasta Koszalin

Urząd Miasta Koszalin

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Koszalin

Urząd Miejski Koszalin wydziały – Urząd Miasta Koszalin Wydział Komunikacji druki do pobrania, prawo jazdy. Urząd Miasta Koszalin kontakt, adres, telefon.

Urząd Miasta Koszalin Wydział Komunikacji

Urząd Miasta Koszalin Wydział Komunikacji jest lokalizacją, w której można załatwić sprawy takie jak numer PKK czy rejestrację pojazdu. Zarówno kierowcy nowych aut jak i ci, które przejęli od poprzednich właścicieli mają możliwość rejestracji swoich pojazdów na terenie Koszalina. W Urzędzie Miasta Koszalin Wydział Komunikacji znajduje przy Rynku Staromiejskim 6-7.

Wszystkie formularze związane z uzyskaniem prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego dostępne są w Wydziale Komunikacji. Dodatkowo w instytucji jaką jest Urząd Miasta Koszalin Wydział Komunikacji druki do pobrania udostępnia na swojej stronie online. Warto korzystać z przygotowanych do wypełnienia dokumentów, pozwoli to na szybszą realizację formalności.

Adres: Rynek Staromiejski 6-7, 75-007 Koszalin

Aby ułatwić interesantom kontakt z Wydziałem Komunikacji w Koszalinie, przygotowano specjalne numery kontaktowe z których można korzystać w celu uzyskania konkretnych informacji.

Rejestracja pojazdów: 94 34 88 663
Prawa jazdy: 34 88 660, 34 88 661
Kierownik Wydziału: 94 34 88 657

Urząd Miasta Koszalin dowody osobiste

W Koszalinie Urząd Miasta zajmuje się również wydawaniem dowodów osobistych. Chcąc uzyskać swój pierwszy dokument lub złożyć wniosek o ponowne wydanie, należy skontaktować się z UM Koszalin – Referat Dokumentów Tożsamości i Spraw Wojskowych. Oczywiście Urząd Miasta Koszalin dowód osobisty może wydać osobie zainteresowanej po złożeniu odpowiedniego wniosku, należy również spełnić warunki dotyczące obywatelstwa i wieku. 

Urząd Miasta Koszalin dowody osobiste kontakt

Adres:
Referat Dokumentów Tożsamości i Spraw Wojskowych Urząd Miejski w Koszalinie 75-007 Koszalin, ul. Rynek Staromiejski 6-7

Telefon: 94 34 88 600

Koszalin Urząd Miasta kontakt

Urząd Miejski w Koszalinie swoją siedzibę posiada zlokalizowaną przy ulicy Rynek Staromiejski 6-7. Interesanci mogą w łatwy sposób uzyskać kontakt z pracownikami instytucji. Urząd Miasta i Gminy Koszalin realizuje obsługę interesantów bezpośrednio w oddziale, ale również na odległość dzięki wielu metodom kontaktu. 

Urząd Miasta Koszalin adres: ul. Rynek Staromiejski 6-7, 75 – 007 Koszalin

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Koszalinie, warto znać dane kontaktowe instytucji. Oczywiście zapytanie można przesłać w formie listownej, jednak czas oczekiwania na odpowiedź może w znacznym stopniu się wydłużyć. Z tego względu Urząd Miejski Koszalin kontakt prowadzi w wykorzystaniem poczty elektronicznej. Należy jednak pamiętać, aby wiadomość zawierała dane kontaktowe, a także temat.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo Urząd Miasta Koszalin kontakt przez telefon umożliwia z każdym wydziałem w którym obsługiwani są interesanci. Jeżeli chodzi o główny telefon kontaktowy, pytania obsługiwane są pod numerem +48 94 348 86 00.

Telefon: +48 94 348 86 00

Urząd Miasta Koszalin godziny otwarcia

Urząd czynny jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście należy wykluczyć dni ustawowo wolne od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Koszalinie są zależne od dnia tygodnia. W poniedziałku instytucja działa od 9:00 do 17:00, od wtorku do piątku 7:15-15:15.

Bardzo ważny jest fakt, iż Urząd Miasta Koszalin obsługuje interesantów w innych godzinach. Formalności są realizowane w poniedziałek w godzinach 9:00-17:00, a w pozostałe dni robocze od 8:00 do 14:30.

Liczba wyświetleń: 27467Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS