Urząd Miasta Jelenia Góra

Urząd Miasta Jelenia Góra - UM w Jeleniej Górze

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Jelenia Góra - UM w Jeleniej Górze

Urząd Miasta Jelenia Góra mieszkania na sprzedaż, lokale do wynajęcia. Godziny otwarcia UM Jelenia Góra. Numery telefonów, adres, praca, dowody osobiste.

Urząd Miasta Jelenia Góra

Większość jednostek podlegających pod Urząd Miasta w Jeleniej Górze jest placówkami opieki zdrowotnej, kultury, sportu i oświaty. Urząd Miasta Jelenia Góra jest podzielony na określone wydziały. Każdy z tych oddziałów pełni funkcje, które odpowiadają jego podmiotowi działań. Swoją pracę wykonuje na podstawie regulaminu ustalonego przez prezydenta miasta. Do wydzialów UM Jelenia Góra należą:

 • Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
 • Urząd Miasta Jelenia Góra Wydział Komunikacji
 • Wydział Architektury i Budownictwa
 • Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa
 • Urząd Stanu Cywilnego
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Geodezji i Kartografii
 • Wydział Gospodarki Mieniem
 • Wydział Edukacji i Sportu
 • Wydział Promocji, Turystyki i Sportu
 • Wydział Kultury

Urząd Miasta Jelenia Góra praca na stanowiskach wydziałów instytucji odbywa się w godzinach urzędowania placówki.

Urząd Miasta Jelenia Góra mieszkania

W Urząd Miasta Jelenia Góra nieruchomości są kolejnym obiektem, którym zajmuje się instytucja. Mieszkania na sprzedaż Urząd Miasta Jelenia Góra posiada w swoim spisie, na podstawie którego organizowane są przetargi, na których interesanci licytują wystawione mieszkania na sprzedaż. Dodatkowo placówka posiada również lokale do wynajęcia, o których więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Urząd Miasta Jelenia Góra lokale do wynajęcia. W mieście, jakim jest Jelenia Góra nieruchomości Urząd Miasta są oddane do sprzedaży dla osób poszukujących nowego miejsca zamieszkania. 

Urząd Miasta Jelenia Góra kontakt

Kasy są czynne w godzinach urzędowania placówki.  Dla osób potrzebujących informacji zostało otworzone Centrum Obsługi Klienta, które znajduje się na ul. Ptasiej 6A w Jeleniej Górze. Urząd Miasta Jelenia Góra Ptasia zajmuje się sprawami dotyczącymi dowodów osobistych, meldunków, architektury, działalności gospodarczej, budownictwa oraz geodezji i gospodarki nieruchomościami. W Centrum Obsługi Klienta interesanci są przyjmowani od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach podanych poniżej. Urząd Miasta Jelenia Góra kontakt klientów z pracownikami urzędu umożliwił, podając do ich dyspozycji numery telefonów. 

Urząd Miasta Jelenia Góra adres: Pl. Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra 
Centrum Obsługi Klienta UM Jelenia Góra adres: ul. Ptasia 6A, Jelenia Góra 
Urząd Miasta Jelenia Góra telefon: 75 75 46 101 
Centrum Obsługi Klienta UM Jelenia Góra telefon:  75 754 63 56 
Fax: 75 75 46 159 
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Jelenia Góra godziny otwarcia:

Poniedziałek07:30-15:30 
Wtorek 07:30-15:30 
Środa 07:30-15:30 
Czwartek 07:30-16:30 
Piątek 07:30-14:30 
Sobota Zamknięte
Niedziela  Zamknięte

Centrum Obsługi Klienta UM Jelenia Góra godziny przyjmowania klientów:

Poniedziałek07:30-15:15 
Wtorek 07:30-15:15 
Środa 07:30-15:15 
Czwartek 07:30-16:15 
Piątek 07:30-14:15 
Urząd Miasta Jelenia Góra dowody osobiste

Aby uzyskać dowód osobisty w Jelenia Góra Urząd Miasta, należy złożyć wniosek o jego wydanie. Dodatkowo do każdego wniosku powinna być załączona fotografia osobista, spełniająca wymagania wymiarowe, kolorystyczne i dotyczące ułożenia interesanta na zdjęciu. Urząd Miasta Jelenia Góra dowody osobiste wydaje do 30 dni od dnia złożenia wniosku. Warto wiedzieć, że w UM Jelenia Góra wnioski o wydanie dowodu osobistego składa się w formie papierowej w siedzibie urzędu. Lecz wnioski o przyznanie dowodu osobistego dla dziecka, które nie ukończyło 12 roku życia, można złożyć w formie elektronicznej. W takim przypadku dokument powinien być opatrzony elektronicznym podpisem kwalifikowanym. Proces wyrabiania dowodu osobistego jest całkowicie bezpłatny. Urząd Miasta Jelenia Góra dowody osobiste godziny otwarcia tego wydziału są odpowiednio dopasowane do ilości wnioskodawców oczekujących na wydanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. 

Liczba wyświetleń: 12688Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS