Urząd Miasta Bierutów – UM w Bierutowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Bierutowa kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Bierutowie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Kontakt Urząd Miasta Bierutów

Adres: Stanisława Moniuszki 12, 56-420 Bierutów

Telefon: +48/71/314 62 51,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bierutów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-15:45
  • wtorek 8:00-14:45
  • środa 8:00-14:45
  • czwartek 8:00-14:45
  • piątek 8:00-13:45

Bierutów Urząd Miasta

W mieście Bierutów Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Bierutowie odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Bierutów kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Bierutów kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Bierutowie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Bierutów godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Bierutów godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta w Bierutowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Bierutowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Bierutowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Bierutowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Bierutów

Liczba wyświetleń: 34Wyszukaj dodatkowe informacje: