Urząd Miasta Bogatynia – UM w Bogatyni

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Bogatynia – UM w Bogatyni

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Bogatyni? Urząd Miasta Bogatyni kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Bogatynia kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Bogatynia telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Bogatynia godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Bogatyni otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Bogatynia godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Bogatynia

Adres: ul. Daszyńskiego 1, 59-920 Bogatynia

Telefon: +48 75 77 25 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bogatynia:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Bogatynia Urząd Miasta

Urząd Miasta w Bogatyni jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Bogatyni i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Bogatyni stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Bogatyni mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Bogatyni mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta w Bogatyni podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Bogatyni zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Bogatyni podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Bogatyni umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Bogatynia

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS