Urząd Miasta Boguszów-Gorce – UM w Boguszowie-Gorcach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Boguszów-Gorce – UM w Boguszowie-Gorcach

Urząd Miasta w Boguszowie-Gorcach adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Boguszowa-Gorców druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Boguszów-Gorce telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Boguszów-Gorce telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Boguszowa-Gorców możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Boguszów-Gorce godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Boguszowa-Gorców. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Boguszów-Gorce godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Boguszów-Gorce

Adres: plac Odrodzenia 1, 58-370 Boguszów-Gorce

Telefon: 74 8449 311,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Boguszów-Gorce:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Boguszów-Gorce Urząd Miasta

Urząd Miasta Boguszowa-Gorców składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Boguszów-Gorce Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta w Boguszowie-Gorcach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Boguszowa-Gorców zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Boguszowie-Gorcach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Boguszowa-Gorców umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Boguszów-Gorce

Liczba wyświetleń: 398Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS